Wpis z mikrobloga

W Ameryce znowu #!$%@? jakiegos murzyna. Tym razem policjantka pomylila paralizator z pistoletem. Cale zdarzenie mialo miejsce 16 km od miejsca, gdzie zginal George Floyd. Od wczoraj zalobnicy na znak protestu pladruja okoliczne sklepy. Na is Lewisa rowniez nie zabraklo info na ten temat. Jak ktos sie ludzil, ze nie bedzie klekania, to tym razem moze byc podwojne.
#f1
Pobierz smutny_kojot - W Ameryce znowu #!$%@? jakiegos murzyna. Tym razem policjantka pomylil...
źródło: comment_1618325951Q55aySe8qREBJqeVpTLSjm.jpg
  • 18
@MaxVerstapen: Nawet gdybym wkleił samo zdjęcie na którym pozuje z pieniędzmi, bronią (na którą nie miał najprawdopodobniej pozwolenia) oraz mimiką mouth breathera jednocześnie nie podając artykułu to już daje jakiś pogląd na osobę. Nie każdy kto w taki sposób pozuje musi być przestępcą, natomiast bardzo często takie zdjęcia robią sobie członkowie gangów w państwach obu ameryk. W każdym razie ja dodatkowo wrzuciłem artykuł, który potwierdza stereotypy ze zdjęcia więc nie bardzo
@smutny_kojot: Aż się #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej szkalowałem tego obrzydliwego rasistę tutaj i wszędzie gdzie pojawił się jego ryj, ale tym razem aż napisałem temu obrzydliwemu rasiście na insta, że jest paskudnym i obrzydliwym rasistą który wspiera bandytów i przestępców. Wiem, że to #!$%@? da i nawet tego nie zobaczy pewnie, ale jakoś tak mi lepiej i chyba zrobię z tego swój stały rytuał tak