Wpis z mikrobloga

Zapraszamy do głosowania w konkursie #mirkoguitarwars. Dzisiaj obejrzycie covery utworu Ievan Polkka zespołu Loituma.

Który z zawodników poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie, stawiając plusa przy odpowiednim komentarzu niżej. Na głosowanie macie równo 48 godzin. Jeżeli nie potraficie zdecydować, kto zagrał lepiej, możecie postawić dwa plusy. Do kolejnej rundy przejdzie zawodnik, który uzyska minimum 5% przewagę. Jeżeli ani jeden nie będzie zdecydowanie lepszy - nastąpi dogrywka.

Drabinka konkursowa: LINK
Playlista ze wszystkimi coverami: LINK

#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzyka
  • 60
  • Odpowiedz
Nooo, nareszcie jakieś hejty - już myślałam, że się Internety popsuły ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wajdzik

i tekst fajny (własny?).

Własny! Zaczynam podejrzewać, że w tym całym muzykowaniu najbardziej mnie kręci pisanie tekstów, więc jakby ktoś potrzebował, to
  • Odpowiedz
@wajdzik: przeciez to sa dwa zupelnie inaczej zagrane covery. tu nie ma co porownywac. kazdy na swoj sposob dobry.
laska ma fajny glos. troche go podrasowac i moze niezle spiewac.
  • Odpowiedz
@arsen-zujew są momenty w których bym nie rozpoznał (i to nawet po melodii) że to ten utwór.


@wajdzik: miałem jeszcze jedną wersję (w sumie mi się nawet bardziej podoba niż ta), gdzie rozpoznać tę melodię to prawdziwy challange ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Jeśli wygram tę rundę, dodam w komentarzach pod następną
  • Odpowiedz
@LeftShift - najładniejsze fleciki w tym konkursie ;)

@arsen-zujew gratuluję, przechodzisz do ćwierćfinału. Świetny wynik :D nikt w tej edycji konkursu nie zdobył jeszcze tylu plusów. Coś tam zepsułam w Twoim audio, bardzo Cię za to przepraszam. Czasami dziwne rzeczy się dzieją przy montowaniu odcinków. To pewnie dlatego, że pliki, które od Was dostajemy różnią się parametrami i program do obróbki video ma problemy z ich połączeniem. Sprawdzamy wszystko z
  • Odpowiedz
Gratulacje, @arsen-zujew ! W pełni zasłużone zwycięstwo w pięknym stylu!

Ogromne dzięki, @dinkum i @Czarnoksieznik , za organizację i zaangażowanie.

Wiem, że ze swoim ogniskowym poziomem wtryniłam się na konkurst *dla gitarzystów*, więc wybaczcie zamieszanie wokół dyskwalifikacji. Cieszę się bardzo, że odpadłam z nie najgorszym wynikiem w głosowaniu, i dzięki za motywację, żeby coś sobie ponagrywać, coś poćwiczyć, pomontować - bardzo mi tego było trzeba. Do tego wszystkiego, drodzy
  • Odpowiedz
nikt w tej edycji konkursu nie zdobył jeszcze tylu plusów


@dinkum: sam nie wiem dlaczego tak wychodzi. Nikomu nie mówiłem że w czymś takim uczestniczę, i wg mojej oceny nie była to najlepsza wersja w tej edycji (A która była nie powiem, bo konkurencja, he-he). Może czas publikacji taki jest, że więcej ludzi to widzi i głosuję. (no albo po prostu wychodzi nieźle i ludziom się podoba, ale mam do tego wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Coś tam zepsułam w Twoim audio,
  • Odpowiedz