Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri pisała i tym chyba Monika Jurczyk, Osa, osobista stylistka. Zobacz na jej stronie, jakim typem kolorystycznym jesteś - ciepłym, czy zimnym. Chyba ciepłym, skoro ciemnie oczy i włosy. I wtedy pasowałoby złoto.
  • Odpowiedz
Chyba ciepłym, skoro ciemnie oczy i włosy.


@Zona_faraona: bardzo łatwo jest pomylić typ urody Ciemn Zima z typem Ciemna Jesień, bo obie mają ciemne oczy, włosy i dobrze się opalają, a mimo to jedna jest chłodna a druga ciepła, więc nie byłabym taka pewna.

@LeVentLeCri: Po Twoim opisie nie da się stwierdzić co Ci bardziej pasuje. Też mam ciemne włosy i oczy i dobrze opalającą się skórę i
  • Odpowiedz
@Zona_faraona: też, ale i ciemne włosy czy oczy mogą być kolorystycznie bardziej zimne lub ciepłe. Ja mam oczy chyba akurat cieplejsze, ale za to włosy kolorystycznie zimne mimo, że są brązowe. Skóra też zimna, chociaż oliwkowa.

Do tej pory mam czasem problem z ogarnięciem, czy jestem bardziej zimnym, czy ciepłym typem urody. Chociaż srebro mi bardziej pasuje od złota, więc raczej zimnym. Ale też może być tak, że całe życie myślę, że jestem typem Ciemna Zima, podczas gdy tak naprawdę jestem Ciemną Jesienią, bo wtedy moim typem siostrzanym będzie Ciemna Zima i niektóre kolory od Ciemnej Zimy będą mi pasować xD

Dlatego typy kolorystyczne to trochę skomplikowany temat jest, potrzebne są dobre jakościowo zdjęcia i ogarnięty kolorysta, bo to tak nie działa, że ciemne włosy, ciemne oczy i dobrze opalająca się skóra to automatycznie ciepły typ
  • Odpowiedz