Wpis z mikrobloga

@SzotyTv: materiał troche manipulacyjny, bo na konferencji o covidzie i szczepionkach nic dziwnego, że nikt nie chce odpowiadać na takie pytanie. Dodatkowo te pocięte wypowiedzi posłów opozycji, zwiększające dramaturgię bez kontekstu w jakim zostały wypowiedziane oraz ponownie bez kontekstu wypowiedź Macierewicza.

Inna sprawa, że w porównaniu do materiałów TVP to wygląda jak niebo a ziemia xD
Wypowiedź Macierewicza została trafnie umieszczona w kontekście (a w poprzednim wydaniu pokazywali ją całą).


@Ravexon: ale skąd ja mam to wiedzieć jak pokazali mi tylko jego 2 słowa? Nie oglądam ścieku TV Trwam, ale potrafię poznać wycinkę 2 słów oraz to, że mógł być tam jakiś kontekst. Nie pokazali = manipulacja. A to, że zrobili to w poprzednim wydaniu, nie widziałem go również, nie jest to serial, aby trzeba było zachowywać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzuf22: trochę tak. Wybielanie teraz Knapika nie ma sensu, bo słynął on z pogardy głównie do ruchów patriotycznych i też pewnie każdy, a napewno większość na zawsze będzie pamiętać jego słynny reportaż odnośnie "strzelania do górników" Teraz pewnie też w jakichś materiałach pokaże lekka pogardę, tylko tego tak aż nie wylapiesz gdy zestawisz to z materiałami Węża czy Tulickiego, do tego dochodzi ogólne #!$%@? na to co się odwala za nasze