Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już prawie 27 lat i to tej pory nigdy nie udało mi się nawiązać żadnej relacji. Mimo iż próbowałem wiele razy, głównie przez aplikację jak tinder czy Badoo, szukałem swojego szczęścia także na jakiś forach itp. kilka razy udało mi się nawiązać internetową znajomość i pisać przez kilka miesięcy, ale nigdy nie spotkałem się z żadną poznana w necie dziewczyna, proponowałem ale odmawiały. Ostatnio zaczyna mi doskwierać samotność i dociera że raczej nigdy nie nikogo sobie nie znajdę. Do tego nie mam za dużo do zaoferowania dziewczynie. Niby mam wyższe wykształcenie ale z braku laku pracuje w januszexie. Wciąż mieszkam z rodzicami i jeżdżę starym Lanosem. Porażka co nie?
Jest mimo wszystko jakaś szansa dla mnie i czy dla dobra ogółu odpuścić sobie wszelkie próby zdobycia dziewczyny?
#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6073ddc3f5537c000a4888b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 47
@dmsa231 Nie naczytali wykopa tylko takie jest życie. Wszystko o czym pisze widziałem "na żywo".

Normickie rady Ble ble wyprowadz sie na swoje, miej fajny samochód, ubieraj się elegancko itp.
A chad w dresie mieszkający z rodzicami w tym czasie będzie obracał twoją przyszła dziewczynę
A będziesz miał prawdziwą miłość po 25 rż jak do tego czasu nie trzymałeś nawet za rękę? Marzenie ściętej głowy XD


@scotieb: ja poznałem w wieku 30 lat po wielu latach samotności, z ryja jestem mało atrakcyjny, a trafiła mi się bardzo fajna kobieta, w związku jest ogień i jestem zadowolny

ale zdaję sobie sprawę, że to kwestia farta i trafienia na odpowiednią osobę
@steppenwolf90 No widzisz kwestia posiadania...zapewne na 1 randce miałeś koszule bossa i jakiś lepszy zegarek/przyjechałeś Mercedesem a nie lanosem XD

Brzydal z klasy robotniczej powyżej 25 rż jak np. ja nie ma szans na jakikolwiek sukces matrymonialny
Bo przygarnięcie karyny z kaszojadem nie jest sukcesem a porażką
No widzisz kwestia posiadania...zapewne na 1 randce miałeś koszule bossa i jakiś lepszy zegarek/przyjechałeś Mercedesem a nie lanosem XD


@scotieb: nie, nie chwaliłem się niczym, sam żyję bardzo skromnie, wynajmuję małą kawalerkę i jeżdżę 15 letnią Hondą Civic, no i zegarek też mam bardzo słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brzydal z klasy robotniczej powyżej 25 rż jak np. ja nie ma szans na jakikolwiek sukces matrymonialny


@
Ale ja wiem. Klasa wojewódzka pracowników umysłowych kompletnie inny świat niż Polska powiatowa i tyle.


@scotieb: no właśnie wydaje mi się, że w Polsce powiatowej dziewczyny nie są tak wyrachowane

moja jest z Polski powiatowej
@steppenwolf90 Idealnie się wszystko układa.
Powiatowe p0lki nie są wyrachowane dla kolesi z wojewódzkich pracujących umysłem bo to dla nich nobilitacja.

Tutaj jak im się nie uda zeskoczyć po karuzeli z mokebe i oskarem na beciaka to wracają na stare śmieci i narzekają jakie to one biedne bo muszą wyjść za magazyniera XD
Tutaj jak im się nie uda zeskoczyć po karuzeli z mokebe i oskarem na beciaka to wracają na stare śmieci i narzekają jakie to one biedne bo muszą wyjść za magazyniera XD


@scotieb: widzę tutaj blackpillowe urojenia, które dotyczą małego procenta kobiet, a upraszcza się rzeczywistość i uogólnia to na wszystkie kobiety
@steppenwolf90 Ok człowieku.
Małego procenta kobiet śmieszy najbardziej XD
Zapytaj się swojej witaminki czy by cię chciała gdybys miał średnie a ona była PANIĄ MAGISTER turystyki heh
Małego procenta kobiet śmieszy najbardziej XD


@scotieb: jak blackpill zostanie uznany przez jakąkolwiek poważną naukę jak psychologia to przyznam rację, na razie oficjalne stanowisko nauki jest inne

Zapytaj się swojej witaminki czy by cię chciała gdybys miał średnie a ona była PANIĄ MAGISTER turystyki heh


@scotieb: każdy jest inny i każdy ma inne spojrzenie na świat, jest dużo par, które są tak jak Ty to opisujesz, wystarczy to ładnie wytłumaczyć,