Wpis z mikrobloga

@kamdz: Znam takiego co też lubił robić takie dowcipy. W końcu żona znalazła pewien podrzucony artefakt i przestało już być zabawnie. Trudno to było odkręcić. Głupim żartem można komuś zniszczyć życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@allesisthelal: @Shyvana: opis produktu ze zdjęcia:
Profesjonalna szczoteczka do rozczesywania rzęs. Sprawdzi się idealnie aby dopełnić pielęgnację sztucznych rzęs, wydłużyć ich żywotność i piękny wygląd.
Dziękuję, dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Różowe jesteście same sobie winne, najpierw do wszytskiego wymyśliłyście jakąś rzecz, żeby potem mylić się do czego ona w sumie była xD

PS. moja różowa też ma do brwi taką długą i miękką.
  • Odpowiedz
@radziuxd: no bo te ze zdjęcia są c------j jakości i ja osobiście bym do rzęs czegoś takiego nie użyła, dodatkowo każdy tusz ma własną szczoteczkę, nie spotkałam się z czymś takim, żeby jakaś laska używała tej dodatkowej szczoteczki do malowania rzęs, prędzej do rozdzielenia - no ale to już trzeba mieć nerwice natręctw żeby coś takiego używać xD
Ja akurat mam bardzo cienkie brwi, ale długie, więc włoski czasem odstają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@allesisthelal: nie ma krzaków, ale szczoteczki teraz nie pokaże, bo nie ma mnie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a te szczoteczki co wrzuciłem są jak napisano - do sztucznych rzęs, to chyba dość istotna sprawa :D
  • Odpowiedz
@DIO_: to Ty nie byłeś ich przyjacielem.

Gdy kogoś kochasz jako przyjaciela to chcesz, by był jak najszczęśliwszy. By miał fajną prace, żeby urodziły mu się ładne dzieci, miał udane wakacje, jego ładna żona się z nim często kochała.

Jeśli chcesz daną osobe najchętniej uwiązać na łańcuchu koło swojego łóżka by była do twojej dyspozycji całą dobę i b--ń boże nie spędzała czasu bez Ciebie to jesteś wrogiem nie przyjacielem.
  • Odpowiedz