Wpis z mikrobloga

@Official: no dokładnie, jak w wakacje trzeba było nosić maseczki tylko w sklepach, itp. to często wychodziłam ze sklepu w maseczce i szłam do drugiego do drugiego, albo w ogóle zapominałam o niej i tak sobie szłam do domu - pewnie niejeden myślał, że jestem zwariowaną covidianką ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym takie macanie maseczki co chwilę przy okazji ściągania i ponownego zakładania średnio higieniczne jest, nie mówiąc o pakowaniu jej do
  • Odpowiedz
@nocnica: oczywiście, ale część wykopków nie będzie mogła spać z nerwów ze każdy mieszkaniec świata nie zdejmuje i nie zakada maseczki co 15 sekund a przecież mógłby.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: @MrBeast: nie wiem chłopaki co dla was jest czasochłonne, a co nie. Podaje wam najbardziej prawdopodobny powód nie zdejmowania maseczki w samochodzie w pojedynkę.

Co do czasochłonności, ludzie korzystają ze smartfona bo nie chce im się otworzyć laptopa który leży 30 cm od ich ręki. Dzięki temu znaczna większość stron jest przeglądana na telefonach i zmieniło to sposób pisania stron.

A jakie to czasochłonne otworzyć laptopa?
  • Odpowiedz
  • 2
@xblackwidowx Wy serio tak zwracacie uwagę co robią inni ludzie? Ja mam w 100% w------e, o ile gość nie działa mi na szkodę. Myślę, że gość przeszedłby na rękach obok mnie i nie zauważył bym niczego dziwnego. Zajmijcie się swoim życiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx: jaki rak w komentarzach xD
Maska na zewnątrz, gdy nie ma nikogo w pobliżu?
wykopki: j---ć te maski, p------y pomysł, może jeszcze lasy zamkną? Zdejm tę szmatę, wyłącz telewizję.

Maska w samochodzie, gdy jedziesz sam?
wykopki: pilnuj swojej d--y, c--j cie to boli, każdy żyje
  • Odpowiedz
  • 0
@xblackwidowx nie widzę takiej akcji przy n-----------u za głupotę w innych przypadkach. Są dużo głupsze i bardziej szkodliwe rzeczy w aszym społeczeństwie niż przejazd w masce samochodem. Np. chodzenie do kościoła. Mógłbym dawać każdemu plaskacza za kompletnie bezsensowna rzecz ale tego nie robię.
  • Odpowiedz
Szkoda, że tak szury polityków nie klepiecie jak od kilkunastu lat (a przez ostatnie 6 lat to już w ogóle) ruchają was w dupę na sucho. Za to pierwsi by czepiać się w zwykłych ludzi, którzy żyją własnym życiem. C--j cię to boli kto co robi u siebie.


@Morguliusz: oj tak byczq +1
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: przewaznie jade do sklepu, czas jazdy 4 minuty, dyskomfort 1/10... mysle, ze internet za malo cos ora antymaseczkowych debili, za duzo czasu na komentowanie jak wygladaja inni ludzie
  • Odpowiedz