Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 3. kolejki V edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1. @Ojacie169 76pkt (+17pkt) ---
2. @ArmandoV2 75pkt (+20pkt) ---
3. @Jaromiarzmiarjaru 73pkt (+23pkt) 6↑
4. @Raz_i2 72pkt (+24pkt) 13↑
5. @eze_von_chiel 71pkt (+22pkt) 7↑
. @GeorgeCrackssel 71pkt (+25pkt) 16↑
. @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump 71pkt (+22pkt) 7↑
. @SpiderFYM 71pkt (+17pkt) 2↓
. @Tomek_Mlynarz 71pkt (+18pkt) 1↓
10. @Dziki_wieprz 70pkt (+19pkt) 4↓
. @kelesch 70pkt (+20pkt) 1↓

Reszta w spoilerze


Szczegółowa tabela kolejki znajduje się na zdjęciu poniżej oraz w tym miejscu do pobrania - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !
------------------------------------------------------------------------------------
W końcu udało się to podsumować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw nieoczekiwanie wpieprzyła się w kolejkę podsumowań III edycja, potem wyskoczyły problemy z typami jednego z uczestników, ale finalnie wszystko zakończyło się dobrze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No i co, niestety musimy się pożegnać na jakiś czas, ponieważ kolejne eliminacje dopiero 1 września ( ) Zapraszam do obstawiana Ekstraklasy i Ligi Mistrzów/Europy, ale jak ktoś preferuje jedynie rozgrywki reprezentacji, to zameldujcie się 11 czerwca_ na Euro 2021 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

**ORDERY im. Witolda Bendkowskiego (w skrócie Ordery WB):

Order Frajera WB za wytypowanie wyniku 1:1 w meczu Hiszpania - Kosowo, który oczywiście zakończył się wygraną Hiszpanów, otrzymuję gracz @Itun

natomiast...

Order Snajpera II stopnia WB za PODWÓJNE przewidzenie DOKŁADNEGO wyniku meczu Cypr - Słowenia i Słowacja - Rosja otrzymuje gracz @DrN_25

dodatkowo...

Order Snajpera WB za przewidzenie DOKŁADNEGO wyniku meczu Ukraina - Kazachstan (gdzie nikt oprócz nich nie przewidział nawet dobrego rezultatu) otrzymuje gracz @Jaca_JG oraz @ciasna-kieszen

Wszystkim oznaczonym serdecznie gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na chwilę obecną nie przychodzi mi więcej pomysłów za co mógłbym Was oznaczać - jeżeli ktoś jakiś ma, to śmiało może napisać do mnie w komentarzu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w III edycji WykopowejBukmacherki (Ekstraklasa i Puchar Polski), a także w IV edycji WykopowejBukmacherki (Liga Mistrzów i Liga Europy) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> W tej kolejce nie obstawiamy ¯\_(ツ)_/¯ <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Podsumowanie 3. kolejki V edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPO...

źródło: comment_1618144709YVZ0UegWFaGxynhjj8JtbE.jpg

Pobierz
  • 22
@Grucha2408:

zameldujcie się _11 czerwca na Euro 2021


Też będziesz prowadził wtedy wykopową bukmacherkę? Będziesz wołał osoby z tej listy, czy raczej należy w czerwcu obserwować tag #wykopowabukmacherka ?

Dzięki za prowadzenie i zliczanie tych typów, pewnie trochę czasu to zajmuje, więc rym bardziej thx za prowadzenie tej zabawy. Co do samej 3 kolejki eliminacji do MŚ, już chyba łatwiej byłoby przewidzieć wyniki Ekstraklasy, niż tych wyników repry jak Turcji, Niemiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roger_Casement: Na samym początku każdej kolejki wołam jednorazowo wszystkich uczestników poprzednich edycji (w przypadku tych które się zakończyły wołam najwytrwalszych czyli z ostatniej kolejki, a w przypadku trwających edycji wołam obecnych graczy) ;)