Wpis z mikrobloga

@Shemmhazai: mi się wydaje, że amfetaminę bierze się po to, żeby nie zasnąć(no a jeżeli bierze się ją w jakimś innym celu, to jest się świadomym tego, jak ona działa, i że po niej szybko nie zaśniemy), a branie czegoś żeby nie spać, a potem czegoś, żeby zasnąć to jest czysty idiotyzm i prostytuowanie logiki połaczone z pluciem na rozum i godność człowieka gwałcąc przy tym rozum, i wystawiając odbyt do
  • Odpowiedz
@Hissis: ja akurat się nawciągałem myśląc że nie będzie żadnych planów na dziś, ale różowa postanowiła do mnie przyjechać to musiałem łyknąć estazolam zeby iść spać i być pełen sił na dzis.
  • Odpowiedz
@Shemmhazai: nie no rozumiem, kumam, wiem, że teraz jest taki trend i moda, że ludzie kompletnie nie mają kontroli nad swoim życiem, i to nigdy nie jest ich wina, zawsze jest ktoś inny odpowiedzialny. Ja bym się nie chwalił publicznie tym, że nie jestem panem swojego losu, bo to świadczy o pewnej ułomności, ale luz, nie oceniam mordo. Z fartem.
  • Odpowiedz
branie czegoś żeby nie spać, a potem czegoś, żeby zasnąć to jest czysty idiotyzm i prostytuowanie logiki połaczone z pluciem na rozum i godność człowieka gwałcąc przy tym rozum, i wystawiając odbyt do penetracji przez bezdomne psy z całej dzielnicy.


@Hissis: dalej bawi
  • Odpowiedz