Wpis z mikrobloga

@M4rcin:

Witam musisz zrobić dwa zadania w zależności od setu jedno jest wspólne trzeba zabić część abo wszystkie moby - bez mstrzostw podziemi nie zrobisz Strażnika.

Załóż sobie set (5 części z PKW abo sześć) i udaj się do miejsca wejścia do podziemi (i tam będziesz miał info co musisz zrobić) - na YouTubie znajdziesz bez problemu wszystkie wejścia do wszystkich podziemi i mała uwaga dla
"nowych" setów nie ma podziemi,
  • Odpowiedz
@69guziec:

Krzyżowiec jest bardzo prosty, jeden najprostszych.

- Akkhan - musisz zrobić redukcję odnowienia około 56% na karcie postaci) i wtedy biegasz sobie cały czas w Akaracie,
- Skazanie z runą Natychmiastowa Eksplozja,
- Konik z runą Rozrywanie Koniem,
- Prostackie Buty do kostki ( bez problemów się poruszasz),
- dwa elementy setu Kapitana pozwolą ci bez problemu zrobić cdr 56%,
- Kanon Nadziei z runą Anielskie Skrzydła (dodatkowo zwiększają twój
  • Odpowiedz
@KittySlayer: Muszę obczaić sobie czy dam radę to zrobić, dobiorę sobie secik, bo gram Egidą i nie ma swojego dungeona, a Rolandem nie umiem zrobić tego 5x 300 gniewu :c raz m sie udalo 4/5 a trzeba zrobić mistrza
  • Odpowiedz
@69guziec:

Rolanda i cierniaka sobie odpusczasz - ja mówie o prostym Akkhanie i czasami nie próbuj robić monkiem, bo to rzeczywiste mistrzostwa a zwłaszcza Sunwuko - do zrobienia, bo sam to robiłem kilka razy ale Akkhan w porównaniu do Sunwuko to spacerek.

Znajomi robią też Szamanem, bo proste i barbem ale ja nie mam potrzeby, bo Crusem gram zawsze tak jak i barbem czy monkiem.

Poza tym jak sobie zrobisz Akkhana
  • Odpowiedz