Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowy, 18lvl here. Jako, że nie chcę być egoistką, to zapytam Was o zdanie- chciałabym poznać opinię mężczyzn. Otóż jestem osiemnastoletnia dziewica, niegotowa jeszcze na seks. Pytanie brzmi: czy w takim wypadku powinnam zrezygnować ze związków, póki nie poczuje, że mogę już zacząć te słynne seksy?
Ogólnie to bym się nie przejmowała, ale tak jak wspomniałam wyżej, nie chce być egoistką wobec chłopaka, który wiadomo może mieć swoje potrzeby. Póki co nie chce i nie czuje potrzeby uprawiania seksu. Planuję czekać. Co prawda nie wiem ile.. Czy pół roku, czy rok, czy 3 lata, czy może do ślubu.. Obecnie mam niebieskiego, jestem z nim dopiero miesiąc (krótko), on miał już za sobą pierwsze seksy i trochę zaczyna temat. Ja powiedziałam od razu (żeby nie było, że go zwodzę), że nigdy tego nie robiłam i chce czekać. On niby to akceptuje itd ale kilka razy wspominał o rzeczach typu 'im dłużej dziewczyna każe czekać, tym większe prawdopodobieństwo, że mężczyzna skoczy w bok' albo 'ileż można zadowalac się ręką'. Trochę wyjęte z kontekstu to wszystko, bo ogólnie nie jest chłopakiem, który myśli tylko i wyłączenie penisem. Fajny jest, mamy dużo wspólnych zainteresowan, w końcu mam przy boku osobę, która nie jest tępa i wie kiedy była 2 wojna światowa.. Chciałabym zbudować z nim poważny związek, ale nie wiem czy powinnam 'zawracać mu dupe', skoro nie mogę mu dać 'tego' (a potrzebe mimo wszystko na pewno ma). Już z nim o tym rozmawiałam, ale trochę omija temat. A i wspomnę jeszcze, że znam go 2 lata - to nie ruchacz, ale mimo wszystko chłop to chłop. Co sądzicie o tym? Zdanie różowych również chętnie poznam. Dać sobie spokój i zakończyc to póki dobrze się nie zaczęło i nie rozpoczynać nowych związkow, póki nie poczuje się gotowa, czy ciągnąć tę relacje i zobaczyć jak się wszystko potoczy? Dla większości może to być śmieszny problem, ale mówię całkowicie serio i prosiłabym o poważne odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60723d5ef5537c000a4886e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania Ciało puszczone raz puszcza się cały czas.

Niby śmieszna rymowanka, a jednak prawdziwa. Nie wiem z czego wynika u Ciebie ta blokada, ale jeśli jesteś w związku i uważasz, że to ten chłopak, to bez seksu to się rozpadnie. Osobiście nie zniósłbym ciągłego przebywania przy pięknej, pachnącej, młodej dziewczynie, spania z nią w jednym łóżku flirtowania nie mogąc jej jednocześnie dotknąć.

O ile coś takiego to fajna "gra" przy "obwachiwaniu się",
kurde mam podobny problem z różową.
mówi że Jeszcze nie gotowa ale by chciała i nawet sobie fantazjujemy. co robić jak mnie ciśnie ?
Potraktuj swoje dziewictwo jako korzyść majątkowa. To tak jakbyś mu oddała 500 000 zł na przechowanie do ślubu. Nie przejmuj się nim, sprawę postawiłaś jasno wiec niech się mocno postara lub uzbroi w cierpliwosc. Pół roku czekałem z seksem na różowa w wieku 18 lat ale było warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szpinag: bo teoretycznie w tym wieku powinno się czuć pociąg seksualny.
@AnonimoweMirkoWyznania Bądźmy szczerzy. Chłopak nie wytrzyma 3 lata. Nie musi być ruchaczem żeby libido dawało się we znaki. W dodatku spotykanie się z kobietą tylko potęguje uczucie głodu. Może mu spuścić ciśnienie jakimiś robótkami ręcznymi. Czas najwyższy się uczyć. Seks to coś więcej niż rozłożenie nóg.
@dumpmuzgu są razem dopiero miesiąc, ona może nie być pewna tego związku czy osoby z którą chce uprawiać seks, do tego to jej pierwszy związek! Uważam że ta niepewność jest normalna. Ja tą dziewczynę rozumiem - sama wchodząc w pierwszy związek na samym początku nie chciałam seksu, bo nie wiedziałam czy to wypali, a nie chciałam robić tego pochopnie. U mnie doszło do tego po 4 miesiącach, kiedy bardziej zaufałam swojemu chłopakowi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:


'im dłużej dziewczyna każe czekać, tym większe prawdopodobieństwo, że mężczyzna skoczy w bok'


Jeśli takie coś powiedział to od razu do #!$%@? za drzwi XD

@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: popieram. Skoro jest taki fajny to raczej nie powinno to paść z jego ust. Poza tym jesteście miesiąc, rozumiem takie pretensje po roku. A sam seks to nie jest jakaś magiczna sprawa. Na 90% ani ten ani następny to nie będzie twój mąż