Wpis z mikrobloga

Człowiek niby się #!$%@? że #samotnosc ale z drugiej strony: wyjdzie sobie na powietrze, usiądzie na ławce i się delektuje tym całym widokiem. Nie musi zgrywać znawcy wszelkich obecnych trendów (czy to w ogóle polskie słowo?) tylko cieszy się zjawiskiem kruków czy innych kaczek. To jest dopiero życie, niby kierunek bez przyszłości a jednak człowiek widzi pozytywy i umie korzystać z wolnego czasu - wychodząc na zewnątrz w taki wtorek <3. Potem nastąpi zderzenie z rzeczywistością na co - szczerze - czekam.
#przegryw
https://www.youtube.com/watch?v=4Vm5ieTFxMM
  • 5
  • Odpowiedz
@sam_otny działa to tylko przez chwilę, #!$%@? krótka chwila, która nic nie znaczy. Niestety chyba te chwile nie pozwalają mi zakończyć tego wszystkiego mimo, że czasami naprawdę nie mam już siły.
  • Odpowiedz
Ja sobie nie wyobrażam zakończyć tego ot tak na już. Chciałbym zobaczyć na własne oczy Gdynię, Lwów. Mimo wszystko będę walczył bo po prostu kocham żyć i życie. Jak chcesz to dawaj na prywatny, porozmawiam.
  • Odpowiedz
@sam_otny: ja jak widzę minę starej kiedy mówię "kupię ten cholernie drogi przedmiot sobie przecież nie mam dzieci to co mi szkodzi" to już wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu
  • Odpowiedz