Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poco x3 pro. Posiada już ktoś z was ? Może ktoś wyrazić swoją opinię czy warto brać ? Widziałem, że na banggood był za 760zl wersja 6/128.
Chciałbym się przesiąść z redmi note 7 i się mocno zastanawiam nad nim.
Myślałem nad poco F3 ale płacić kilka stów za ekran amoled to chyba nie warto :-)
#poco #xiaomi #smartfon #telefony
  • 7
@MisiuMisiu: W poco F3 są podobno problemy z ekranem, X3 PRO mam od premiery na Allegro za 999 zł 8/256 udało się wyrwać. Jeśli używasz telefonu do messengera/ whatsupa, rozmów i czasem parę filmów na yt to bateria starcza na 3 dni. 120hz też robi robotę od razu widać różnice kiedy się je uruchomi, przeglądanie głupiego neta dostaję nawet kopa dzięki temu trybowi, ale wiadomo bateria wtedy trochę bardziej siada. Co
szybkaszyba - @MisiuMisiu: W poco F3 są podobno problemy z ekranem, X3 PRO mam od pre...

źródło: comment_1618069822DV8lTz3tfoxPhefsJE50G3.jpg

Pobierz
@szybkaszyba: ja mam poco x3 pro, ale jestem mało wymagającym użytkownikiem. Z tym głosnikiem to wszędzie słyszę tą opinię, ale nie mam wrażenia, ze tak jest. Ja nie mam problemu wgrać roota, więc zawsze jakaś opcja jeśli faktycznie by przeszkadzało. Dla mnie jest ok, ale może się nie znam. Bateria jest super, ale powoduje też, że telefon jest trochę ceglasty. Ja wyrwałem właśnie za jakieś 800 zł, chyba na promocji z
@rysiekryszard no cóż duża bateria musi swoje ważyć, fizyki się nie oszuka, chyba że wynajdą baterie innego typu, co się nie zapowiada szybko.
Co do reklam używałem jeden dzień bez wyłączania czegokolwiek i pojawiały mi się tylko w instalerze aplikacji, później wyłączyłem je tak samo dzięki poradnikowi na YT. Aplikacje wywaliłem te które się da odinstalować normalnie, wiem że można przez konsole pod komputerem wywalić więcej, ale nie chciało mi się tego