Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od środy delikatna gorączka, w okolicach 37.5, dzisiaj mniejsza. Ból głowy i mięśni. Brak kaszlu, kataru, smak i zapach mam XD
Dzisiaj zadzwoniłem po teleporadę w medicoverze, dała mi zwolnienie od środy do piątku z zaleceniem pójścia na test. Skierowania jednak nie dostałem, bo prywatnie kosztuje to dużo i mówiła, żebym sam się zgłosił na stronie ministerstwa. Ale szczerze chyba wolę podejść do tego zdroworozsądkowo i posiedzieć 1,5tyg na dupie bez wychodzenia z chaty, niż dobrowolnie iść na kwarantannę. Jak na moje to złapałem jakieś zwykłe przeziębienie, a nie covid. Covidem to ja się prędzej zarażę od tych lekarzy tam + jak pójdę na drugi test, żeby zobaczyć czy mam wynik negatywny XD
Co sądzicie, zapisać się samemu na test i poddać się kwarantannie czy olać?
#koronawirus #kwarantanna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607034ddf5537c000a488406
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 7
Brak kaszlu, kataru, smak i zapach mam XD


@AnonimoweMirkoWyznania: utrata węchu i zmysłu smaku w wariancie brytyjskim występuje rzadziej, w pierwotnym też nie występowała skrajnie często (około połowa przypadków)

. Ale szczerze chyba wolę podejść do tego zdroworozsądkowo i posiedzieć 1,5tyg na dupie bez wychodzenia z chaty, niż dobrowolnie iść na kwarantannę. Jak na moje to złapałem jakieś zwykłe przeziębienie, a nie covid.


@AnonimoweMirkoWyznania: skoro to przeziębienie to czemu się