Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu bawiłem się i morphowałem swoje zdjęcie z różnymi zdjęciami modeli. Niektóre wychodziły dziwnie albo z artefaktami, ale szczególnie jedno wyszło bardzo dobrze i naturalnie, to co wyszło z tego 50% mnie na tym zdjęciu to prawdziwy Chad, i aż sobie je zachowałem. Miałem kiedyś konto na #tinder z tym samym zdjęciem ale nie zmorphowaną twarzą i niedawno postanowiłem z ciekawości dać to zdjęcie na Tindera z tym samym #!$%@? nie kreatywnym opisem itp. W zasadzie to spodziewałem się że wyniki będą lepsze ale nie aż tak kolosalnie lepsze i tego że takie negatywne emocje we mnie wzbudzi ten eksperyment ( ͡° ʖ̯ ͡°) . W pierwszych kilku godzinach miałem więcej par niż wcześniej przez miesiąc i ładne różowe same zagadywały. Myślę że w psychice człowieka jest takie coś co pozwala na zaprzeczenie rzeczywistości nawet jeżeli teoretycznie wiemy jak jest naprawdę to jakoś zawsze można sobie to tłumaczyć że a może mój profil się po prostu nie wyświetla ludziom... Dopóki bezpośrednio nie spróbujemy bezpośrednio sfalsyfikować naszych przekonań. Innymi słowy oczy łowcy wygrały

Nie polecam robić tego typu testów bo to siada na psychikę i widzę jak to może prowadzić to rozwoju nienawiści względem kobiet u młodych mężczyzn a to właśnie rzecz która mi się najbardziej nie podoba w społeczności #redpill #blackpill #przegryw

#logikarozowychpaskow #badoo #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
@well_being: Akurat to prawda, że się mniej wyświetlał ten Twój profil jak miał gorsze wyniki. Wina tego, że facetów jest dużo więcej i Tinder pokazuje częściej atrakcyjne profile, a te najgorsze to całkiem zakopuje. Bawi mnie, że takich podstaw ekonomii Tindera nie ogarniacie. Potem idziecie jak jagnięta na rzeź.
  • Odpowiedz
@well_being: Pamiętaj że możesz być najlepsza wersja siebie tylko wyłącznie po to żeby się czuć dobrze, więc zapraszam do #!$%@? na bieganie, ćwiczenie i dbanie o siebie. Plus oczywiście jakieś ciekawe dla ciebie hobby, np. w moim przypadku piwowarstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowa nie zwiększy twojej pewności siebie ani twojego szczęścia, możesz to zrobić tylko sam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Różowe
  • Odpowiedz
dobrym pomysłem jest zmiana lokalizacji i opisu na angielski i nazbieranie par za granicą żeby podbić częstotliwość wyświetlana swojego profilu
  • Odpowiedz