Wpis z mikrobloga

wczoraj po pracy pojechałem zapytać czy mają jakąś przeźroczystą taśmę, żeby nakleić na ramę w okolicach napędu i łańcucha, żeby ten nie niszczył lakieru i ramy. i co? mimo tego, że pół sklepu mają #!$%@? rowerami klientów przed i po serwisie, i mają cały czas kolejkę do sklepu, to zrobili mi to na miejscu, dali zapas taśmy ochronnej i jeszcze nie wzięli za to grosza. parę tygodni temu zmienili mi klocki hamulcowe, też za darmo, też od razu. regulowali mi napęd, też prosto z ulicy i za darmo.

to są drobnostki, ale właśnie przez takie podejście, kiedy potrzebuję jakiś szpej do roweru, wolę jechać do nich i zapłacić te parę euro więcej niż zamawiać online.

najśmiejsze jest to, że jak się przeprowadziłem i szukałem tutaj sklepu rowerowego, to ten był ostatni na liście - skoro nazywa sie Andy Schleck Cycles, to pewnie jest najdroższy i jedzie na nazwisku, a nie jakości. okazało się, że jest zupełnie odwrotnie.

życzę każdemu, żeby miał taki serwis rowerowy jak ja.

i tak to się żyje na tej wsi.

#rower
  • 11
  • Odpowiedz
wolę jechać do nich i zapłacić te parę euro więcej niż zamawiać online


@KopecyFan: zdanie - klucz
Tutaj masz ludzi, którzy pytają, czy 100 za przedsezonowy serwis to nie jest zdzieranie.
  • Odpowiedz
a mnie w rowerowym chcieli oszwabić na stówkę na dwóch oponach xD

Jeszcze dużo wody w rzekach upłynie zanim w tym kraju coś się poprawi


@krabozwierz: Wyjaśnij trochę bardziej. Wiesz że o cenie decyduje sprzedawca? I wcale to nie jest "oszwabianie" tylko wolny rynek. Ciebie po prostu nie stać aby kupować w tamtym sklepie xD
  • Odpowiedz
@macgar: w szosie mam naklejkę przeźroczystą i jest spoko, po prostu potrzebowałem, żeby zakryła całą rurę, a fabrycznie tego nie robiła i w tych miejscach jest trochę odprysków.

w cx'ie mam coś grubszego, ale tam łańcuch lata jak #!$%@? na wertepach
  • Odpowiedz
ja do crossa potrzebuję, ale jak po lesie jadę to szkoda mi ramy. Naklejka to musi być chyba jakaś pogrubiona.


@macgar: Można kupić np. na allegro folię 3M o różnych wymiarach i przyciąć tyle ile trzeba.
  • Odpowiedz
@macgar: nie. Kupujesz TheTrail i masz ramę jak nową po paru sezonach. Kumplowi ostatnio zakładałem to mnie #!$%@?ł, że 100zł wziąłem za nałożenie a tu nic nie ma. Cała rama była obklejona a chłopina nawet nie zauważył xD
  • Odpowiedz