Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że jak byłem w gimnazjum to byłem jedyny raz zaciągnięty do psychologa pamiętam.. miałem już te same problemy co teraz czyli podając przykłady to..
-samotność
-brak znajomych poprzez: ( punkt niżej )
-wytykanie przez innych palcami poprzez mój wygląd zepsuty genetycznie,
-małomówny
-brak kontaktu z płcią przeciwną poprzez wygląd i ciągłe gnębienie przez rówieśników
-ciągłe kłótnie starych o pieniądze w domu i ogólnie kłótnie o wszystko

I Wiecie w czym zacna p*ni p0lka psycholog pokładała winę?
"Za dużo czasu spędzasz przy komputerze, jesteś uzależniony od tego. wyjdź do ludzi. W tym jest problem"

Próbowano mi wmówić nieprawdę. Wytknąć najmniej bolesny wszystkim problem i to w nim pokładać winę.. W końcu takiego #!$%@? nie można naprawić. Naplułbym tej p0lce teraz w twarz, gdybym ją zobaczył, przysięgam.

#przegryw #blackpill #mizoginia #depresja
  • 24
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: ich tak ucza na tych studiach, wiec moze myslala ze Ci pomaga. Nie wiadomo tak naprawde, kobiety jakby nie rozumialy ze ktos moze miec spaprane zycie przez to jakie geny wylosowal, jakby oszukiwaly same siebie ze licza sie inne aspekty ale to na widok chada maja mokro i rozkladaja nogi odrazu. To jest dziwne
  • Odpowiedz
@HardyWojownik: U mnie matka była po stronie psychologa, ojciec miał wyj3bane, był znów po stronie matki. Więc jak łatwo się domyślić byłem rugany przez 3 strony, komputer winny. Mam naprawdę wielką ochotę napluć tej p0lce w ryj, jako prawdziwy mizogin. Naprawdę..
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: no niestety. Zdecydowana większość kobiet co idzie na psychologię ma problemy psychiczne i sama się chce zdiagnozować i wyleczyć. A że jak to kobiety są głupie i leniwe to ¯\_(ツ)_/¯
Spotykałem się w życiu z trzema psycholoszkami i o #!$%@? to była jazda, one są gorsze od tych z ASP. Jedna na V roku nie wiedziała co to dysonans poznawczy.
Ogólnie jeżeli potrzebujecie pomocy psychicznej to do psychiatry po śmieszne
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: no bo p0lka ma gadzi mozg i powiedziala ci ze to wina kompa, bo k0bieta uznaje wszystko co zle co nie przynosi k0biecie zysku. FACET nie moze miec hobby zainteresowan, ani rozrywki, chyba ze hobby zainteresowanie czy rozrywka daje pieniadze. Ja tak naprawde nie obchodzi skutek dlaczego tak sie stalo ze siedzisz i grasz sobie na kompie. Ja po prostu denerwuje fakt ze jestes bezuzytecznym czlowiekiem ktory robi cos dla
  • Odpowiedz
@DamianeX1X:

Swego czasu myslalem o studiowaniu psychologii ale zrezygnowalem.Kobiety nie sa dobrymi psycholozkami ze wzgledu na to ze kobiety to plec mniej empatyczna(w sensie zrozumienia) i plec interesowna oraz koniukturalna przez co uniemozliwia im to w sposob wlasciwy dotrzec do pacjenta.Mialem w szkole kontakt z psycholozka i chciala wykorzystac moja slabosc ktora jej ukazalem grozac przed klasa ze powie to wszystkim,miala na mnie lewar ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz