Wpis z mikrobloga

Wiecie jakie jest moje marzenie?
Żeby było lato, najlepiej sierpień. Jestem po owocnym dniu w pracy, spełniony i zadowolony z dobrze wykonanych zadań. Przede mną wolny weekend bez żadnych spraw i zmartwień. Nagle dzwoni do mnie dziewczyna, którą kocham, ale która mieszka w innej miejscowości i mówi żebym przyjechał do niej na weekend. Jest godzina 17. Bez wahania mówię, że przyjadę jeszcze dziś. Postanawiam, że jadę na motorze. Szybki prysznic, przygotowanie maszyny, ubranie ciuchów i spakowanie się. O 19 jestem już gotowy do wyjazdu, więc bez zbędnego tracenia czasu ruszam. Przez większość drogi jadę autostradą. Czuję jak letni, ciepły pęd powietrza delikatnie muska moje ciało, w nozdrzach czuję zapach kojarzący mi się z beztroskimi wakacji z lat dzieciństwa, a wokół mnie powoli zapada zmrok, a niebo zaczyna robić się coraz ciemniejsze. W połowie drogi zajeżdżam na stację paliw, na której prawie nikogo nie ma. Tankuję motocykl, idę zapłacić i kupuję sobie kawkę i hot-doga. Siadam na zewnątrz na jakiejś ławce i nagle ogarnia mnie coś cudownego, istna czysta radość, pełen spokój, a wręcz stan nirwany. Nie mam żadnych większych zmartwień, a te drobne zostawiłem kilkaset kilometrów stąd. Siedzę na pustkowiu, piję kawę, jem hot-doga, patrzę na wspaniały motocykl, który daje mi dużo radości, jest lato, ciepły wieczór, piękny zapach lata połączonego z zapachem benzyny parującej z dystrybutorów, nade mną gwiaździste niebo, a przede mną dalsza droga po autostradzie, gdzie u celu czeka na mnie miłość mojego życia z którą spędzę kolejne piękne chwile. Marzę o tej beztroskiej błogości spełnionego człowieka, który nie ma problemów i na którego czeka radosna przyszłość, która wygląda dokładnie tak jak sobie zaplanował i wypracował. O tym marzę. O czystej błogości.
#motocykle #marzenia #cpn #stacjabenzynowa
Pobierz zloty_wkret - Wiecie jakie jest moje marzenie? 
Żeby było lato, najlepiej sierpień. ...
źródło: comment_1617911439RMpHGLAfbH4U5hchpQofjj.jpg
  • 16
@zloty_wkret: Ajjj miras. Przypomniał mi się zeszły rok, lipiec. Ziomek dzwoni ze siedzi na Helu i generalnie melanż czill i wszyscy maja w dupie pandemie. W dwa dni miałem zarezerwowany hostel i potem już tylko ciepło mt07 zapakowana i trasa ehh... pięknie było, chyba nawet wrzucałem tu fotę moto na cyplu.
@zloty_wkret: proszę mi przeprowadzić narzeczoną o 200 kilometrów i dać prawko na motocykl, chcę sprawdzić jak to jest xD.

A tak poważnie to w ogóle nocny postój na stacji, z dala od zgiełku to jest coś niesamowitego. Kiedyś jeden Mirek już wysmażył posta o tym, że coś jest w tych stacjach wieczorami...
@zloty_wkret: jak to czytałem miałem błąd poznawczy bo spodziewałem się:

O tym marzę. O czystej błogości nie zmąconej 70 milionami które Sasin #!$%@?ł na wybory których nie zorganizował.


ale to Tylko dowód na to że za dużo wykopu ryje beret.