Wpis z mikrobloga

To już koniec, to już wszyskto co ujrzeliśmy i nie dane nam więcej będzie ujrzeć losów Erena i choć zakończenie jest spójne(aczkolwiek mało wiarygodne jak dla mnie i troche ,,naiwne'') to czuję ogromny niedosyt i nutkę rozczarowania dotyczącą motywami Erena i tego że ostatecznie wynikało to z prostego z jego prostego uczucia do Mikasy, jestem w stanie zrozumieć że chciał uchronić swoich ludzi na Paradis, ale nie kupuje tej części z ,,uczynieniem z paczki głównych postaci grupy bohaterów i zbawców ludzkosci, którzy na tych gruzach zbudują lepszy świat'', to takie bardzo shounenowe, siła przyjazni i miłosci....
#mangowpis #anime #shingekinokyojin #attackontitan #zalesie
S.....9 - To już koniec, to już wszyskto co ujrzeliśmy i nie dane nam więcej będzie u...

źródło: comment_1617897077SGcE8dv19YY5UVE5L2cMlS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Shadow89: W sumie przewidywałem, że zakończenie będzie w stylu "code geas", więc nie jestem zaskoczony, natomiast myślałem, że będzie trochę lepsze. Generalnie, się z tobą zgadzam jest naiwne (nawet bardzo), a poza tym trochę niespójne i nielogiczne, co stoi w kontraście do całej serii.
Pamiętam jak przed maturą ustną z polaka (2014 r.) obejrzałem pierwszy sezon anime, bo ktoś mi polecił (możliwe, że nawet ktoś z wykopu), spodobało mi się
  • Odpowiedz
@Shadow89: Niespójne i bardzo na siłę. Nie dziwię się,że titanfolk na reddicie modli się o inne zakończenie w anime.
Ale plusy są dwa:
- wyznawcy tezy "pokój nade wszystko" dostali jedno wielkie "eren mial rację" - cenię za to,że nie bylo kolejnego "kochajmy się" na końcu
- sam bylem wyznawca eremiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale sama końcówka byla straszna, tam minimum polowa powinna zginac, a
  • Odpowiedz
@OnionlyPopeye: też racja z tym hype'em, szybował w górę drastycznie z każdym chapterem coraz bardziej, żeby w przeciągu chwili spaść na samo dno, widzę też że chyba czytałeś komentarzy innych na stronie snkonline, bo tam też dla wielu ludzi nasunęło się skojarzenie, choć jak dla mnie bylo kompletnie inne w obu seriach, oczywiście obaj protagoniści się poświęcili na samym końcu, jednak to Eren zapłacił za to największą cenę(lelouch w koncowym
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: Myśle że mappa mogłboy poprowadzić inaczej fabułę i zrobić inne zakończenie, ale mocno powątpiewam w zdolności pisarskie scenarzystów xD(nawet jeśli to japonscy, ktorzy sa wyjatkowo wybitni), też cenię sobie to że nie było jednego wielkiego familly-friendly happy endingu, to bądz co bądz jedna z niewielu zalet tego zakonczenia, a co do relacji ErenxMikasy i wsm wszystkich innych postaci które łączyła miłość to było z nimi coś nie tak albo
  • Odpowiedz
lelouch w koncowym kadrze usmiecha sie do CC, widac tam polowe jego twarzy


@Shadow89:

Fejk zrobiony przez fanów co się nie mogli pogodzić, bo w rawach z JPN TV tego nie było, sorry mate. Okouchi wiedział że ma padnąć to padł, tylko pozmieniał w kinówkach by na siłę zadowolić obydwie grupy (więc CC się nie godzi z jego śmiercią i jedzie go wskrzesić, tyle, proste).
  • Odpowiedz