Wpis z mikrobloga

Znalazłem ciekawy rejestr KRS.
Na początku FREDERIQUE MORGAINE - działalność zamknięta, rzeczywiście to była firma, która prowadziła sprzedaż zegarków i bodajże perfurm, po płotkowych cenach, o tym wie sporo osób.
No i teraz przychodzi moment na udziały i akcje w "nowej" spółce - "ARTSYSTEM" - firmie która zajmuje się wszystkim i niczym. Każda z osób z "zarządu" posiada je o wartości do 50 000zł,
czwarta osoba z "zarządu" - kim jest? nie zostało to wpisane lub zostało celowo wykreślone, ta jedna osoba posiada udziały o łącznej wartości do 143 000zł.
I nic w tym dziwnego, jeżeli nie zobaczymy w jakich firmach osoby z naszego celownika, mają rzekome udziały i akcje (albo też posiadają owe firmy).
Z najciekawszych:
58 11 Z WYDAWANIE KSIĄŻEK
58 12 Z WYDAWANIE WYKAZÓW ORAZ LIST (NP. ADRESOWYCH, TELEFONICZNYCH)
47 53 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
33 15 Z NAPRAWA I KONSERWACJA STATKÓW I ŁODZI
33 16 Z NAPRAWA I KONSERWACJA STATKÓW POWIETRZNYCH I STATKÓW KOSMICZNYCH (!!!)
29 20 Z PRODUKCJA NADWOZI DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH; PRODUKCJA PRZYCZEP I NACZEP

Następnie widzimy, że kolejne linijki są wykreślone lub nie są wpisane. Warto też zaznaczyć, że to co wcześniej przytoczyłem są również linijkami "do wykreślenia" - a zamiast tych kilkudziesięciu różnych firm na ich miejsce ma przyjść jedna -
62 03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI

https://www.imsig.pl/pozycja/2016/65/KRS/72597,ARTSYSTEM_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84

Artsystem to firma, która obecnie działa i nie działa - różnie możemy znaleźć - główne zawiłości są związane z rzekomym "odwołaniem" każdego z pracowników z "zarządu" spółki.

Ktoś kilka miesięcy temu, tutaj na wykopie, również szperał i znalazł różne firmy, z którymi jest powiązany Bartek - m.in były tam firmy typu HOSTING internetowy(?) - to jest wpisane akurat w "starym rejestrze", ale ponoć Bartek tym się zajmował od kilku lat.

I teraz jeszcze jedna sprawa - Nie mam na celu "zniszczyć" (xd) wizerunku Bartka - po prostu są to informacje, które można znaleźć na stronach internetowych, głównie są to strony typu "odnośnik ze strony KRS dd. przedsiębiorców".
Osobiście uważam, że to co robi Bartek, jest bardzo ciekawe i według mnie, na polskim internecie - bardzo potrzebne, jednak na pewno niejeden z nas - oglądających, głowił się skąd biały człowiek - Polak, ma tyle pieniędzy, by wyjechać na kilka miesięcy do obcego kraju, kupować hotele, jedzenie, wynajmować pojazdy, opłacać sobie :osobne: wakacje + żyć z dziewczyną (a choć część z nas wie, jak takie życie wygląda :hehe:)

Pozdrawiam, pięknego tygodnia.

#bezplanu
  • 2
  • Odpowiedz