Wpis z mikrobloga

@Wolverine1996: No tak jest jak napisałeś, ale czy nie taka jest kolej rzeczy? Już odeszły inne znane osobistości z powodu wieku, wypalenia jak Rózal, Chmielewski, a Ci lepsi idą do UFC. Ja mimo wszystko nadal będę kupował PPV, bo podobają mi się nowi mistrzowie jak Przybysz czy Ziółkowski. A jeszcze z takich bardziej medialnych to jest Izu, mistrzowie olimpijscy Kołecki, Janikowski. W dodatku zaraz może Szpila dołączyć, i trzeba się spodziewać
@Wolverine1996: Umrzeć nie umrze, bo są zbyt wielcy, ale zapewne te odejścia by im mocno zaniżyły sprzedaż.

Przecież nawet na najbliższej gali nie ma na karcie żadnej z wymienionych osób, a i tak budżetowo im się spina. Więc pogłoski o ich śmierci są zdecydowanie przesadzone :)

@zeidarusek: Kleber był nieopłacalny finansowo. A Janikowski nie był mistrzem olimpijskim, tylko brązowym medalistą.
@Cudaczny: Stratny będziesz 200 zł, bo tyle postawiłeś, a nie 18k. Prawdopobieństwo, że Ci to wejdzie jest znacząco poniżej 0,3% (musiałbym policzyć, ale raczej też poniżej 0,1%).

Czym innym jest niechęć, a czym inna realna ocena. Ja też za Gamrotem nie przepadam, ale obiektywnie oceniam jego potencjał, a nie "z czystej niechęci".
@Cudaczny: No tak, jeśli Ci Gamrot jedyny nie wejdzie to tak, ale szanse są na to maksymalnie... około 1%. Sam sobie odpowiedz czy to dużo.

A nawet wtedy nie straciłbyś 18k, tylko 6 z kawałkiem, bo musiałbyś odliczyć kurs na Holtzmana :)
,
Na pewno osobno :)
@barti69: #!$%@? ja do dzisiaj mam ból dupy, że mi scott nie wszedł w jego ostatniej walce z mamedem, bo miałem już z 9k do wypłaty, a się pokusiłem na 18, a całą kartę ksw i kilka walk z fenu i babilonu poza tym dobrze, więc takie tasiemki da się trafić
@Mickey_Rourke_47: Wiadomo, że da się trafić, tak samo jak da się trafić szóstke w totke. Chodzi o to, że statystycznie tasiemek po kursach łącznie 115 wchodzi rzadziej niż jedna na sto kilkadziesiąt.

Czysta matematyka i nierówna walka w starciu z bukmacherem/totalizatorem/kasynem.
@Wolverine1996: gdzie miałby Mańkowski odejść na lepsze organizacje za słaby, a w słabszych nie dostanie więcej niż w ksw, a dopiero 31 lat ma, soldic już miał propozycje od ufc i odrzucił, więc nie wiem czy nie zostanie w tym ksw jak mamed kiedyś, z mamed ciekawe właśnie czy skończy jakoś niedługo czy będą go holować jak pudziana do 45 + w tym czasie wykształcą się nowe gwiazdy może np. przybysz,
@Cudaczny: Holtzman miał bardzo małe szanse, co pisałem wcześniej i co pokazała walka.

No to możesz się kierować tym komu kibicujesz, a nie na kogo stawiasz bo przecież to sobie robisz krzywde a nie mu