Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrakPomysluNaNick: Optoma UHZ65UST. Do tego ekran, do tego głośniki albo soundbar bo projektory mają słabe głośniki i chociażby Chromecast 4k bo wbudowane menu są słabe. To się robi 20k. Nie opłaca się jak oglądasz w dzień. Telewizor wyjdzie lepiej i taniej ale będzie ciut mniejszy. Za to masz całe życie kina z nachosami xD
@BrakPomysluNaNick: jak nie masz dostosowanego pomieszczenia to różnice między projektorami z wyższej półki cenowej nie będą miały większej różnicy. Za okolice 5-7k dostaniesz fajne projektory - Epson TW 7000 czy Optomy z serii UHD. W większości modeli da się osiągnąć 120-130 cali w odległości 4m między ekranem a przodem projektora. Wydawać więcej warto dopiero gdy masz pomieszczenie z pełną kontrolą światła i ciemnymi ścianami, a najlepiej i sufitem.

Chyba że interesują
@BrakPomysluNaNick: Na pewno TV jest mniej wymagający pod kątem ustawienia, światła, jakości obrazu, w szczególności czerni, głośności działania i trwałości. Jednak nawet obraz 120 a 85 cali to prawie dwukrotna różnica powierzchni i ja osobiście poszedłem w kierunku projektora - jestem jeszcze w trakcie remontu, sporo musiałem poczytać bo jest sporo pułapek.