Wpis z mikrobloga

@PolenQuick: na upartego jak dzialasz na istniejacych danych i je tylko przerzucasz mozesz sobie machnac np makro w vbs... w nim pola oznacza sie jako CELLS(x,y) więc pętelki i dzida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
x i y to wartosci calkowite numeryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takija
Kolumna G to nazwy folderów skopiowane jako ścieżka - dlatego jest tego ogrom i jedno pod drugim

Potrzebuje w jakiś sposób zrobić przesunięcie każdej komórki z kolumny G w dół o 7 w paru kliknięciach.

Miałoby to wyglądać jak w kolumnie H lub I, ma się jedynie wypełnić serią
@takija: u mnie akurat ta formułka coś nie zaskakuje, ale próbuje przerobić ;/ ;d
tak w skrócie to:
zaznaczyć komórke G3 > WSTAW > Przesuń komórki w dół > powtórz to samo 5 razy >
zaznaczyć komórkę G10 > WSTAW > ...
zaznaczyć komórkę G17 > WSTAW > ...

O ile nazwa "folderu" byłaby wszędzie taka sama, a różniłaby się jedynie numeracją to mogę ręcznie wpisać path0 w $H2, zaznaczyć H2:H8
@PolenQuick: Masz polską wersję językową excela, przetłumacz nazwy funkcji i będzie działać. Teraz jasne, tylko takie wstawianie to niestety musiałbyś użyć VBA, formułą (tą z mojego obrazka) możesz po prostu rozrzucić nazwy po arkuszu (przeciągnąć formułę w dół, tyle ile potrzeba aby wyświetlić wszystkie nazwy plików) i później skopiować i wkleić jako wartości (całą kolumnę). Wynik będzie taki sam jak przy wstawianiu komórek.
edit: jeszcze użyj u siebie średników zamiast przecinków