Wpis z mikrobloga

@msichal: HL2 mam na steam i w sumie nie instalowałem jeszcze więc zobaczę. Ale raczej szukam jakiejś fajnej strategii albo coś. Będę próbował ogarnąć Stronghold Crusader.
@Vojak: Twierdze powinny działać ok, w jedynkę grałem na wine. Podobno Europa Universalis IV wyszło na Linuksa, jak masz piniondz i lubisz to może Ci się spodoba :)
@Frodzio18: sprawdzę, dzięki. ;) Wprawdzie bardziej interesuje mnie coś darmowego ale coś co można ,,zrobić" darmowe ale zobaczę. Nie napisałem o tym wcześniej.
Grałem godzinami w OpenTTD, Wesnoth, Quake III

Ale widzę, że teraz za pośrednictwem Steama całkiem pokaźna lista wg Wiki:

Valve officially released Steam for Linux on February 14, 2013. Ten days later, there were 120 games available for Linux. Listed below are some of the games available on Steam for Linux:

* Football Manager 2014

* The Cave

* Serious Sam 3: BFE

* Trine 2

* Bastion

* Team Fortress 2
@Vojak: grałem kiedyś nałogowo w Enemy Territory oraz dodatek True Combat Elite. Stare gry, ale dawały ogromną przyjemność mi wtedy. Teraz jak już w coś zagram, a rzadko mi się to zdarza to lubię pograć w flashówki na www.armorgames.com ;)
@zakopywywacz: Oooo, TCE <3 Grało się dużo naprawdę, ale teraz to już kiszka. Już lepiej w CS:S.

@Vojak: Odpowiadając na Twoje pytanie, z gier natywnych zdecydowanie najwięcej grałem w: Counter Strike: Source, FTL, King Arthur's Gold Classic, Day of Defeat, Awesomenauts. Ale w sumie było tego wiele, wiele więcej. Na bank sobie coś wybierzesz z oferty Steama i Desury.