Wpis z mikrobloga

@BulgarskiTaboret: #!$%@?ć ten kraj i ten rząd. #!$%@? jak głupi, żeby mieć tą średnią krajową a i tak wychodzisz na tym gorzej niż te nieroby co tylko biorą 500+ i siedzą w domach - jeszcze im mieszkanie dadzą.
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja: Toż piszę na wstępie, że szybko się wzbogaciliśmy! Niemiec zamiast płakać po aucie to się ładuje do bagażnika, żeby do nas się dostać.

Jeszcze dodam, że LPG wówczas tankowałem za 1,99zł/litr, potem spadło nawet do 1,70zł.
Wczoraj po 2,59zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@kodecss to jest właśnie socjalizm proszę pana ale nie bój się nigdy nie skończy się ten stan rzeczy lewica, PiS, ko, 2050 i inne podobne hatfu partie będą kontynuować taką wizję kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@BulgarskiTaboret: #!$%@? o #!$%@? tu chodzi w tych komentarzach? Rok temu to był krach na rynkach ropy i mirasy się zastanawiały czy jak cena za baryłkę jest ujemna to na orlenie Kasjer będzie płacił za zatankowanie auta XD

Oczywiście nie zmienia to faktu że teraz paliwo jest względnie drogie w porównaniu do tego co było w 2019 ale jak ktoś twierdził że taka sytuacja jak z marca 2020 będzie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulgarskiTaboret: #!$%@? jak drogo, najtaniej tankowałem diesel po 3,50 a to i tak nie była najtańsza stacja w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś mirek chwalił się też że tankował benzynę po 2,99
  • Odpowiedz