Wpis z mikrobloga

@NoNameNoIdeaNoLife: Zgodnie z prawem pocztowym Poczta Polska jako operator publiczny miała wyłączność na dostarczanie przesyłek o wadze mniejszej niż 50g. No może nie wyłączność, ale każdy inny operator pocztowy za takie przesyłki musiał pobierać opłatę minimum 2,5x większą, dzięki czemu stawało się to kompletnie nieopłacalne i dawało PP monopol na listy.
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: @jakno: xD czego ja mu mam zazdrościć? Dwukrotnego zbankrutowania firmy? Bycia figurantem w firmie którą stworzył? #!$%@? pracowników na podatkach? #!$%@? pierwszej żony? Popierania nowoczesnej i Petru? Są w życiu rzeczy ważniejsze od pieniędzy i ja mu bardziej współczuję niż zazdroszczę


@Baccon kompletnie nie wiem skąd twój ból tyłka, ale co to za argument, że gość bankrutował i miał kiepską żonę? xd to raczej niezbędne elementy u ludzi sukcesu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trzesidzida: tak serio ci archeolodzy będą mieli dostęp do bardzo solidnej kwerendy źródłowej więc się szybko zorientują co to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: strasznie te blaszki #!$%@?. Jak sie przyjmowalo po 300 listow dziennie gdzie kilkadziesiat szlo z tym gownem to latwo bylo sie pociac. Listy in postu szly jako ostatnie do realizacji.
  • Odpowiedz