Wpis z mikrobloga

Wędkujące Mirki, czy ktoś z was brał się kiedyś za wymianę uchwytu kołowrotka w wędce?
Mam wędkę którą lubię ale niestety ostatnio rozpadł mi się w niej właśnie uchwyt kołowrotka - Nie jest to niewiadomo jaki sprzęt ale mam ją już jakiś czas, jest to pierwsza wędka którą kupiłem więc lekki sentyment i pomyślałem że może ją uratuje. Jest to starsza wersja TEGO modelu (różni się bardzo nieznacznie). Postanowiłem że ją naprawie. Jak narazie pozbyłem się starego uchwytu, zamierzam kupić TAKI, przymocować go omotką z nici tak jak robi się to z przelotkami i zalakierować całość TAKIM lakierem. Co myślicie o takiej naprawie? Może ktoś ma lepszy pomysł?
#wedkarstwo
ChempyTuj - Wędkujące Mirki, czy ktoś z was brał się kiedyś za wymianę uchwytu kołowr...

źródło: comment_1617791677KY3ZEubPw0a7A2gPL53TYB.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
haha akurat trafiłeś najgorszą sytuacje bo z tego co pamiętam to w parku w pruszkowie jest całkowity zakaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RobertKowalski: Jednak poprawka jest zakaz ale tylko na spinning bo sprawdzilem wlasnie.

Ogólnie to wyrób sobie kartę, kosztuje to grosze, egzamin to żart i będziesz mial problem z głowy. A w razie czego to w twojej okolicy są miejsca gdzie da się połowić bez karty
  • Odpowiedz