Wpis z mikrobloga

Jezus nic nie będę robił i tak mnie żadna nie bedzie chciała...co? Jaki trening? Po co mi i tak będę chudy i szpetny i ogólnie lepiej nic nie robić i stać w miejscu ja sie lepiej znam niż jacyś trenerzy personalni prosze cie geny decydują...no i co ze kobiety lecą na umięśnionych przecież ci kulturyści rodzą się tacy to nie ich ciężka praca normiku...jezus maria jaka dieta? Że trening i dieta co? Że mają wpływ na zdrowie psychiczne? Przestań #!$%@?ć normiku nie będę się słuchał twoich normickich rad bo są bez sensu lepiej sobie radzę ze swoim życiem po swojemu...no...no mówiłem że mam myśli samobójcze i że mam dość swojego życia...no tak mówiłem...a co? ( taki wasz obraz )

#przegryw #blackpill #gogetter
  • 46
@tullion: XDDD gdzie wyśmiewam choroby psychiczne. Wy codziennie piszecie gówno na tagu użalając się nad sobą kiedy ktokolwiek napisze wam co możecie zrobić żeby poprawić swój komfort życia to EEE WYPAD NORMIKU EEE. Sam mam problemy psychiczne ale coś z tym robie tym bardziej nie rozumiem dlaczego wy wolicie stać w miejscu.
@KarolakSensei: Jasne że w pewnym stopniu blackpill to prawda natomiast moim zdaniem na wygląd to przesadnie zwraca uwagę tak 60% polek i o ile jesteś zadbany to już masz szanse u dużej grupy z nich (zadbany czyli ćwiczysz ogarniasz włosy regulujesz brwi perfumy odpowiednie ciuchy). Też nie rozumiem czemu wy się tak tym blackpillem katujecie. Jedyne co to daje to nakręca waszą nienawiść do kobiet pewnie wielu z was przez to
..no...no mówiłem że mam myśli samobójcze i że mam dość swojego życia...no tak mówiłem...a co? ( taki wasz obraz


@go_getter_mirek: no tak wystarczy pójść na siłownie to choroby, problemy i myśli samobójcze odejdą, szkoda, że wcześniej tak o tym nie myślałem
@tullion: Ten fragment miał pokazać że mimo w jak podbramkowej sytuacji jesteście dalej polegacie na sobie nie stosując się do rad innych mimo że to w dużej mierze wasze decyzje doprowadziły was do obecnego stanu. Wysiłek fizyczny poprawia nastrój i chodzi tu nawet o głupi spacer a jeżeli chcecie zwiększyśc swoje szanse u bab to bez treningów się nie obejdzie.
@KarolakSensei: Nie każdej cieknie na widok supermodela. Te szare myszki są i sam się o tym przekonałem i nie zawsze wygląd jest priorytetem chociaż zgadzam się że w dużej mierze polki to pustaki natomiast nie uogólniajmy że wszystkie takie są.
@tullion: Może wydaje ci się że jest aż tak źle (dysmorfofobia). Są wyjątki które wyglądają jak wyglądają i u różowej nie mają szans a właściwie jeden wyjątek (przemcel) natomiast nawet jeśli nie dla różowej to dla dobra swojej psychiki. Godzinny spacer codziennie wpływa podobnie na samopoczucie jak zoloft więc chyba warto spróbować coś zmienić. Co masz do stracenia?
@go_getter_mirek: nie wiem dlaczego ty założyłeś, że ja nic nie robię. Dla twojej wiedzy kilka lat temu schudłem ze 115kg do 80kg i średnio 2-3 razy w tygodniu robie 50-60km na rowerze i absolutnie NIC to nie pomogło w mojej atrakcyjności, jak miałem same polubienia od botów tak mam
@go_getter_mirek: selekcja seksalna jest okrutna, pociąg seksualny do partnera zmniejsza sie w raz z czasem, u kobiet wystepuje mnóstwo mechanizmów które na celu mają wrobić partnera w wychowanie cudzego dziecka (zwiazanych z np ukrytą owulacją), wiele badan wykazalo ze mózg potrzebuje sekundę na analize atrakcyjności osoby (która stanowi główny wyznacznik trwałości relacji). Nie wspominajac o tym ze cechy jak szerokie barki, wysoki wzrost (umożliwiające zadanie innym krzywdy) są uważane za atrakcyjne.
@KarolakSensei

zgadzam sie ze silownia to zawsze boost jednak na pewnym poziomie sylwetka malo co zmieni, niewazne jak tryhardujesz nigdy nie dorownasz supermodelowi, biedak z 80 iq nigdy nie bedzie billem gatesem


Gdyby sportowcy tak myśleli to prawie nikt by nie ćwiczył, bo po co biegać skoro nie jesteś murzynem z Jamajki albo Etiopii. To jest chore myślenie i do niczego nie prowadzi.
@tullion: Gratuluję osiągnięcia natomaist jazda na rowerze nie wyrzeźbi ci ciała razem z bieganiem. Szerokie ramiona i duże barki czyli cechy pożądane można tylko siłownią albo ćwiczeniami z wagą własnego ciała.