Wpis z mikrobloga

@Bogaty_grubas: @merciless85: nie ma też przepisu o zakazie srania do paczkomatu.


@sorek: Jesteś tego pewny ?

https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslugi-paczkomaty-247-przez-inpost-sp-z-oo-obowiazujacy-od-01042021-4125.pdf

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Przesyłce Paczkomatowej przedmiotów zakazanych przez

obowiązujące przepisy prawa, w tym przez uPP oraz właściwe przepisy Światowego Związku Pocztowego,

a także:


14) zwłok ludzkich, organów ludzkich lub zwierzęcych, oraz wydzielin lub tkanek ludzkich bądź

zwierzęcych;


Niedopuszczalne jest ponadto umieszczanie w Przesyłce jakichkolwiek innych rzeczy niewymienionych

powyżej, które w uznaniu
  • Odpowiedz
@suluf: dodali to ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: Jestem pewny że było to wcześniej, może nie jako dosłowne sranie do środka ale coś o zakazanych substancjach albo przedmiotach było

A no i nie ma tego w kodeksie karnym :D To tylko złamanie regulaminu


@sorek: Niszczenie mienia nie znajdziesz w kodeksie karnym ?
  • Odpowiedz
Niszczenie mienia nie znajdziesz w kodeksie karnym ?


@suluf: a to już trzeba byłoby udowodnić zniszczenie mienia. To już kwestia walki papug.
  • Odpowiedz
@suluf: zniszczenia mienia nie będzie jak podłoży kartke pod kupe. Jezus człowieku Twoja wyobraźnia jest tak ograniczona, z myśleniem też nie najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf: zniszczenia mienia nie będzie jak podłoży kartke pod kupe. Jezus człowieku Twoja wyobraźnia jest tak ograniczona, z myśleniem też nie najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: czy często się zastanawiasz nad tym jak się bronić jeżeli zniszczysz cudzą własność ?
  • Odpowiedz
@suluf: jak potencjalny patus będzie się bronił po tym jak to mi zrobi. Owszem, jestem przedsiębiorcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty w ogóle widzę mało myślisz.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: aa dobra teraz kumam, ten grzyb to nie problem bo jest na nim farba ? Ten syf to nie problem bo ja tylko pobieram pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz