Wpis z mikrobloga

@zader7: niezależna od facetów. Większość ludzi coś tam odziedziczyła po dziadkach czy rodzicach i nie znaczy to, że są zależni. A już zwłaszcza w kontekście matrymonialnym.
  • Odpowiedz
@caramilla: niezależna od facetów tak jak pani Dominika Kulczyk która powiedziała "nie imponuje mi kiedy facet ma helikopter, ponieważ mam swój własny"
@cichanos: ona jest "niezależna życiowo" od 95% Polaków żyjących w tej krainie, przestańcie tą lalkę wybielać bo to jest żałosne xD
  • Odpowiedz
@picasssss1: a co jest nie halo z wypowedzią Kulczyk? No nie imponuje jej i tyle, musi? Mnie nie imponuje, że facet ma samochód, bo też mam i sama sobie mogę pojechać dokąd chcę. Ona może sama polecieć.
  • Odpowiedz
@zader7: Mnie zastanawia w jakim celu zgłasza się do programu? Na pewno chłopa nie znajdzie, bo inny bogacz nie rzuci wszystkiego w cholerę i nie wprowadzi się do niej, bo co miałby tam robić? Pracować na pieczarkani za najniższa? Myślę ze to reklama jej firmy, atencja na IG plus na pewno z kimś poflirtuje na fejsie i czuję w ze w programie będą osoby, a w poza kamerami reszta adoratorów
  • Odpowiedz
@rysownik: jest ostre ciśnienie na chłopa ma z tego co wystalkowalem dwóch braci żonatych i dzieciatych jeden dostał firmę transportową drugi drogerie i aptekę a jej dali pieczarki( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam że starzy postawili warunek albo znajdziesz chłopa albo z majątku nici. A zegar tyka.
  • Odpowiedz
@rysownik: Kartoflana bez mrugnięcia okiem przeniosła się do chłopa, ta też się przeniesie, byle nie w gorsze warunki niż domowe. Założę się, że ona tylko chce się pokazać w tv, żeby Ci z jej levelu po prostu ją obczaili i odezwali się do niej poza programem. Bo wiadomo, że żaden Lubomirski nie pójdzie przerzucać obornika do programu TVP.
  • Odpowiedz