Wpis z mikrobloga

@SentineI: Nie myślałeś nad:

"Nowy 121CM wysokości 3586 sztuk przestrzeń Apollo Saturn-Vuruchomienie wieża pępowinowa dla 21309 high-tech klocki klocki świąteczne prezenty"
xD?

https://pl.aliexpress.com/i/4001223230508.html

@Niebadzlosiem: Scott Manley ma, recenzował i generalnie niezbyt przyjemny do składania zestaw - wymaga siłowych działań, elementy często są słabo spasowane i wszystko jest niespecjalnie solidne, trzeba wspomagać się klejem. I drogie jak diabli - jakość chińska a cena jak Lego
@enron: Nie wszystkie chińczyki są słabe, sam mam podróbkę 10220 z Lepina i sobie chwalę chociaż 1 klocka nie było. Fajnie spasowane, ładnie wchodzą, instrukcja, naklejki no i cena 100zł zamiast 350 ;)
@enron: Nie wszystkie chińczyki są słabe, sam mam podróbkę 10220 z Lepina i sobie chwalę chociaż 1 klocka nie było. Fajnie spasowane, ładnie wchodzą, instrukcja, naklejki no i cena 100zł zamiast 350 ;)


@Niebadzlosiem: 10220 to fajny zestaw w fajnej cenie, w życiu bym lepina nie kupował. Rozumiem od biedy jeszcze podróby jakichś niedostępnych (albo dostępnych za chore pieniądze) unikatów, ale bieżącego i całkiem spoko wycenionego zestawu?
A ta wieża
@enron: to co pokazujesz to nie jest ten MOC, który ja wysłałem () to zestaw LEPIN z Ali

MOC składa się z 3 zestawów LEGO i jest zmotoryzowany

@Radiativ: eeee gdzie podsyłałeś? Widzę od Ciebie tylko dwa MOCe z wahadłowcami...
@sentinel Nie obgryzaj paznokci, na sam widok mnie szczypią (,)
Co do Lego ,Prom ekstra, z teleskopem Hubblea, zestaw marzeń. Muszę sobie kupić, złożyć i postawić w pracy jako dekoracje... będę się codziennie zachwycał. Pozdro
@SentineI rozumiem układanie klocków dla przyjemności, rozwija to przestrzenna wyobraźnię, zdolności manualne. Ale takie układanie z instrukcją to już jest co innego, nie wolicie czasem wziąć te swoje klocki i poukładać co wam się podoba? Widzę tu tylko chwalenie się ułożonymi schematami, czemu nie tworzycie swoich własnych?