Wpis z mikrobloga

Nie jestem kibicem Barcelony, ligę hiszpańską to ogólnie od święta oglądam. Włączyłem sobie drugą połowę meczu #fcbarcelona no i wygrali, trochę się męczyli, ale 3 punkty są. I chciałem zapytać jak ogólnie wygląda Barcelona od kiedy zmienił się trener? Na plus, na minus? Ostatnio też chyba były zmiany w zarządzie? Jak tam kibice oceniają sytuację w klubie, szanse na mistrza na w tym roku i cele na kolejny sezon?
#pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
@Cinkito: Trener ma pomysł na grę i ogarnął cały skład. Mimo posuchy i zapowiadanego sezonu bez trofeum jesteśmy w finale Pucharu Króla i w lidze zależymy wyłącznie od siebie. Jeśli Barcelona wygra wszystkie mecze do końca to zdobędzie dwa puchary. Dziś słabszy mecz ale to zrozumiałe po przerwie reprezentacyjnej, nigdy nie służyła graczom. Trener bardzo na plus, zarząd niewiadoma bo jest świeżo po zmianie i nic konkretnego nie zrobili poza
  • Odpowiedz
@Cinkito: Dużo problemów w sezonie. Dużo zawodników pierwszego składu wypadło i musieli łatać świeżakami np taki mingueza, czy braithwite. W obronie jest jeszcze słabo, ale o dziwo Wypalają takie nazwiska jak araujo. Oscar też mimo młodego wieku cośtam gra. Kilka zawodników się odbudowuje, czyli nasze wtopy transferowe jak obu francuzów w ataku coś zaczynają grać lepiej. Sprowadzone młode latorośle grają całkiem solidnie(dest i pedri) niestety wypadł ansu. Do tego pique,
  • Odpowiedz
Realem Sociedad - najlepszy mecz w ostatnich latach.


@gdziemojimbuspiatka: akurat ten mecz oglądałem, w sumie przypadkiem, ale włączyłem i tam Barcelona rzeczywiście zagrała imponujące spotkanie. Wczoraj było gorzej, ale wiadomo, że takie mecze też się zdarzają.
  • Odpowiedz