Wpis z mikrobloga

@Pietro2k a nie masz czasem ustawionej odległości od punktu łączenia?
Próbujesz łączyć przez dociągnięcie/odcięcie czy może przy użyciu integentnych markerów (nie wiem jak to się nazywa)?
@Pietro2k: i jeszcze cytuję: "I jak chce zrobić prostopadle do byle jakiego kąta to musi na końcowym punkcie przytrzymać myszkę i wtedy na zielono mu pokieruje linię prostopadłą"
@Pietro2k łapiesz za koniec odcinka i próbujesz dociągnąć do końca drugiego odcinka? Pojawia się wtedy odpowiednią ikonka tuż przy wskaźniku myszy, że znajdujesz się przy końcu tej linii (albo w punkcie, gdzie te odcinki łączyłyby się pod kątem prostym itp.).
@Dokkblar: Chodzi mi o to, że mam cały rysunek, daje komendę "połącz" i mi odrzuca wszystko bo nic nie jest połączone i musze ręcznie dociągać i dopiero wtedy się łączy tą komendą
To jest kontur naszego Orła który znalazłem na firmowym PC, chce go przygotować pod CNC, więc nie może być żadnych przerw, więc zaznaczam całość i komenda "połącz", odrzuca mi operacje bo są przerwy między liniami takie jak wysłałem na początku i muszę każdą przerwe ręcznie dociągać a trochę to czasochłonne, więc pytam czy jest jakaś komenda która automatycznie podociąga mi linie
@Pietro2k: Od dawien dawna nie używam AutoCada. I jak widzę, trochę on się pozmieniał w ciągu 15-stu lat.
Ale z tego co widzę to Ty masz problem z gotowym rysunkiem, i nie z prostymi odcinkami, a z krzywymi.
Jest taka funkcja rysowania jak "połączenie dwóch linii", wskazujesz jeden odcinek, a potem drugi, a w rezultacie połączą się one w punkcie przecięcia. Ale nie mam pojęcia jak sprawdzi się to w przypadku