Wpis z mikrobloga

  • 0
Skończył mi się Eurosport, w grudniu 2019 płaciłem za rok około 50zl potem przez pandemię przedłużyli do kwietnia, teraz chcą 89ziko
Myślicie że spadnie jakoś niebawem? Najgorsze że dla stałych klientów nie mają żadnych rabatów #kolarstwo #eurosport taguje też #fantasycycling bo chyba oglądacie :p
  • 9
  • Odpowiedz
@1964: to była promka zazwyczaj na black friday, tak brałem poprzednio, potem przedłużyli przez pandemię o 3 miesiące normalny roczny okres subskrypcji, więc mi "niezafazowało". Nie liczyłbym do jesieni na taką promkę. Z drugiej strony imo 44.50 a 89.00 w skali roku to cebula nad którą warto się pochylić, ale nie warto zwlekać prawie cały sezon żeby mieć o połowę taniej ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@cult_of_luna w zasadzie to 8zl w skali miesiąca więc prawie nic ale zapłacone na raz już gdzieś tam boli. Ale tyle z tego życia mam co sobie pooglądam pedałów na rowerach ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę jak jest. Pozdro
  • Odpowiedz
@1964: @cult_of_luna: ja bardzo mocno polecam GCN+, poza czystymi wyścigami, mają bardzo fajne, pełnometrażowe filmy. O legendach, przygodowe (80 do okola swiata na rowerze, Afryka w 60 dni). Historia colnago, stali reynolds etc. Ja akurat kupił za 89zł na rok, ale na pewno kupie w normalnej cenie jak mi się skonczy abo.
Tylko ze full english (ale dla mnie to plus).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@uysy z jednej strony fajnie bo można mocno poćwiczyć język z drugiej obawiam się że jednak poziom aktualny mojej angielszczyzny może zrazić do oglądania...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@uysy no to na plus ale w Eurosport dochodzą skoki które oglądam, teraz będą też igrzyska, piłka ręczna.
  • Odpowiedz