Wpis z mikrobloga

@Baccon Ale wiesz, że sam Dworczyk mówił, że jak się ma termin do wczoraj włącznie, to się ma iść bo inaczej się te dawki zmarnują? I że Hołownia dzwonił do tej przychodni gdzie go szczepili i mu powiedzieli, że to nie działa tak, że jak ty nie przyjedziesz to zaszczepią kogoś innego.
  • Odpowiedz
@Mytherios: niezły farmazon xD dawki się zmarnują, komisyjnie je #!$%@?ą do kosza, jasne. Gość cwaniacko wykorzystał błąd systemu i tyle. Nie rozumiem po co go bronicie, ile wam płaci ;) Postarzam: Nieudolny PiS jak zwykle #!$%@?ł, Szymuś pokazał jakim jest mężem stanu i to wykorzystał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Baccon Dlaczego cwaniacko? Tak jak on, zaszczepiło się w wyniku tej sytuacji 20 tysięcy osób. Wszyscy mieli zrezygnować? Skąd byś wziął w tak krótkim, do tego świątecznym terminie, chętne osoby starsze? 70% tych szczepionek poszło by do ścieków.
  • Odpowiedz
@Mytherios: chcesz powiedzieć, że gdyby nie ta akcja to nie mieliby kogo szczepić i zutylizowaliby tysiące szczepionek? I to jeszcze w sposób urągający procedurom, czyli wylewając je do ścieków?
  • Odpowiedz
@Baccon Słowa rzecznika MZ:
 Skierowania pojawiły się u części osób, które wyraziły chęć szczepień z wyprzedzeniem. Chcemy w ten sposób wypełnić wolne miejsca w terminarzu - uspokaja rzecznik MZ i wyjaśnia, że dodatkowe skierowania pojawiły się u osób od 40. do 60. roku życia.
  • Odpowiedz
@Mytherios: problem jest taki, że ja w te słowa niebardzo wierzę bo to standardowy damage control + gość ma chrapkę na bycie premierem więc nie może sobie pozwolić na kompromitację stąd taka narracja. Nawet jeśli jest to prawda to zostało to tak #!$%@? rozegrane, że gość powinien się podać do dymisji za tą fuszerkę.
  • Odpowiedz
@Baccon: To, że nie wierzysz to już jest Twoja sprawa, wiele osób po prost wie, że tak było. A Hołowna jest akurat wielkim zwolennikiem szczepień (między innymi z powodu doświadczeń w krajach tzw. "trzeciego świata"), więc to oczywiste, że zgłosił się wcześniej.
Przypisywanie komuś złych zamiarów tylko dlatego, że lepiej pasują do Twojej wizji świata, jest trochę nie w porządku. Z resztą tak jak wielu już zauważyło w momencie jak
  • Odpowiedz
@Sylwira: nie wierzę, bo nie mam dostępu do danych a jedynie oświadczenia bandy kłamców którzy sobie skaczą do gardeł i chronią własne tyłki.
Samemu Hołowni mam za złe bo wepchał się przed starszych od siebie, nie ma to żadnego związku z tym, że chciał się zaszczepić. Ja też chcę i grzecznie czekam na swoją kolej bo mi sumienie nie pozwala na wykorzystywanie sytuacji bo doskonale wiem jakie są terminy i
  • Odpowiedz
@Baccon: A ja Ci nie wierzę, że 10 razy byś sprawdził tak jak Ty nie wierzysz, że Hołownia 10 razy sprawdził czy może to swoje szczepienie oddać osobie starszej.
To że nie wierzysz Hołowni świadczy tylko o tym, że nic o nim nie wiesz. O tym jakim jest człowiekiem i co robił przed wejściem do polityki, sugerujesz się tylko bieżącą medialną nagonką.
  • Odpowiedz
@Sylwira: zacznij czytać ze zrozumieniem proszę. Pierwszy akapit nie odnosi się do Hołowni tylko do miłościwie mam panującej władzy pisowskiej.
Jeśli myślisz, że ja się Szymusiem interesuję tylko powierzchownie to się mylisz.
  • Odpowiedz
@Baccon: Jak się interesujesz nie tylko powierzchownie to sobie wejdź na profil FB Szymona:

Mam 45 lat. Zachęcony przez rząd, na stronie e-pacjenta wypełniam, podobnie jak prawie 700. tys. Polaków, deklarację chęci wzięcia udziału w szczepieniu, gdy zostaną otwarte zapisy mojej grupy wiekowej. W kraju trwa ostra debata, antyszczepionkowcy są w natarciu, wszyscy zastanawiają się, jak zbudować zaufanie do szczepień. Nie szukam „dojść”, czekam, przyglądając się jak pojawiają się i znikają kolejne grupy pereferencji, krytykując bajzel w tym programie i zgłaszając postulaty jego usprawnienia. Zaszczepili się moi rodzice (70+), ich sąsiedzi, sporo moich znajomych: nauczyciele, pracownicy firm jakoś związanych z medycyną, a nawet niektórzy dziennikarze (będący też wykładowcami). Co do siebie - nie mam złudzeń, że zaszczepię się przed wakacjami.

I WTEM:

31.03 (środa) godz. 21.25.

Po trzech miesiącach Krajowy Program Szczepień wystawia mi skierowanie na szczepienie. Nie wiem o tym, bo o tej porze kładę
  • Odpowiedz
@Sylwira: i pobiegł Szymuś, z modlitwą na ustach. Ale czy przeprowadził debatę? Czy rozważył wszystkie za i przeciw? Czy doszedł do kompromisu? Dowiemy się czytając szczegółową relację katolickiego zamordysty w stopniu lekkim.
Tak jak myślałem, zaszczepił się ale się nie cieszył. Nie wykorzystał swoich wpływów, żeby przekonać osoby starsze. Pobiegł się zaszczepić, mąż stanu herbu trzęsiportki.
  • Odpowiedz
@Baccon: A takie komentarze to są już zwyczajne żałosne. Ale to też już wyłącznie Twoja sprawa. Dla mnie to tylko informacja, że dyskusji nie ma co kontynuować.
  • Odpowiedz