Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Po raz wtóry upraszam Was wykopki o nie wysyłanie mi swoich nieatrakcyjnych twarzy do oceny. Nie chcę mi się ich oglądać i oceniać Waszego podczłowieczeństwa.
I tak nie zaruchacie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wasz incelebryta
Blackpill_RAW
#przegryw #blackpill #s----------e #bekazprzegrywow #szkalujprzegrywa
B.....W - Po raz wtóry upraszam Was wykopki o nie wysyłanie mi swoich nieatrakcyjnych...

źródło: comment_1617616196m21bU9xdH2uLZhozVM9Jx6.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miło mi, że mnie pocieszasz. Ale niestety gdybym był przystojny to otrzymywałbym takie oznaki na codzień a nie raz na dwa lata.


@Blackpill_RAW:
a na tinderze laski do ciebie pisza same z siebie? Pytam bo widze w twoich postach, że oceniasz siebie na 5.5/10, a ja sam podobna ocene daje sobie a mimo to co jakis czas jakas sie odezwie (a mam tylko c-----e samojebki w lustrze i brak opisu)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piecnadziesiec: Swojego tindera skasowałem ze 3 lata temu. Czasami pisały pierwsze. W sumie czy to ze swojego konta czy z chadowego zawsze najlepsze interakcje są gdy to kobieta wykona pierwszy krok
  • Odpowiedz
W sumie czy to ze swojego konta czy z chadowego zawsze najlepsze interakcje są gdy to kobieta wykona pierwszy krok


@Blackpill_RAW:
u chada jednak to wyglada zupelnie inaczej, tam jest śluzowanie od pierwszej wiadomości, u takiego normika jak ja to działa raczej na zasadzie "zostałeś wybrany, teraz mnie zabawiaj" xd
  • Odpowiedz