Wpis z mikrobloga

Powiem wam że niesamowicie mnie zastanawia jak będą wyglądały kanały Friza, Wersow, Mini Majka, Murcix itd tak za 6 lat, dlatego że chciałem sprawdzić co na kanałach które 6 lat miały dużą popularność, wyświetlenia milionowe, współprace z markami itd to jestem aż w szoku, czasem niektórym filmem nawet nie dobijają 100 tysięcy wyświetleń a to były kanały gdzie niektóre filmy miały po 3 miliony wyświetleń, i jestem ciekaw czy tak samo będzie z Frizem i innymi członkami ekipy, ja wiem że Friz robi wszystko robi żeby iść wraz z rozwojem wiekowo swoich widzów ale przecież widownia też dojrzewa i z wiekiem pojawią się nowe zainteresowania lub więcej obowiązków, po drugie Friz wtedy będzie miał 31 lat, to też może na to wpłynąć bo to już nie będzie nastolatek tylko dla dzieci stary typ #friz #wersow #ekipa #polskiyotube #youtube #rozrywka
  • 8
@wakxam: przecież wiadomo, że takie rzeczy lecą 10 lat, a później dzieciaki co to oglądają się nudzą, dorastaja, twórcy zresztą też - i nikt tego za 10 lat nie będzie oglądał. Dobry przykład Kasia Tusk. Tylko ona robotę znajdzie po znajomości.
@wakxam: Dobry i ciekawy temat, mało kto potrafi utrzymać zainteresowanie widzów przez kilka lat. Myślę, że to też w dużej mierze kwestia "znudzenia się" lub "przyzwyczajenia" - jak odkrywasz jakiś fajny kanał, to chcesz więcej i więcej, ciekawi Cię nawet backstage tego co powstaje, ale jak już się naoglądasz, to wszystko staje się takie zwykłe. Może sposobem na to jest rzadkie (ale jakościowe) publikowanie treści? Wtedy ludzie mają niedosyt. Robi tak
@jablkawmasle: Szczerze nie orientuję się jak to u niego teraz wygląda, ale kojarzę, że miał wzloty i upadki - nawet jeśli przez jakiś czas miał mniejsze wyświetlenia, to zrobił coś, że było o nim znowu głośno. No i gość jest znany dla każdego pokolenia w internecie od chyba 2005 roku. Same wyświetlenia to jedno, ale programy partnerskie, reklamy, współpraca sponsorowana, patronite itd. też dają zarobić ;) Przy czym tutaj ważne jest