Wpis z mikrobloga

Znajduje się tu może jakiś magik, który pomoże mi z przywróceniem ustawień fabrycznych w iPadzie z poziomu komputera bez znajomości kodu dostępu? Nie używałem go ponad rok i zapomniałem jakie miałem hasło ustawione i nie mogę nic zrobić, na internecie czytam że można z poziomu iTunes sformatować ipada lecz po podpięciu go do laptopa nic się nie dzieje. Jest tryb awaryjny, ikona na iPadzie żeby podpiąć do komputera lecz po podpięciu nic nie ma. Dodam że działam na widnowsie i zainstalowałem najnowsza wersję ITunes
#apple #iphone #komputery #programowanie
  • 14
@berrbel: odpal w trybie awaryjnym ipada > odpal menedżer urządzeń > podłącz ipada > na to co ci wyskoczyło w menedżerze prawy przycisk myszy > aktualizuj sterownik > wyszukaj automatycznie > windows update. w menedżerze poszukaj np. w inne urządzenia.
@berrbel: ale cie zmylili mirki na górze ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie możesz wyzerować w trybie awaryjnym bez znajomosci kodu, tylko że będziesz musiał przy konfiguracji wpisać hasło do iCloud
@jan-kowalskiaaaaa: @EvineX: ale mi w ogóle komputer nie reaguje na podłączenie ipada. Próbowałem na 3 komputerach i żaden go nie widzi. Menedżer urządzeń nic nie wykrywa, zero reakcji. Jak podpinam tego ipada pod kompa to ipad się zaświeci, czyli tak jakby coś reagował ale na komputerze nie ma nic i tu jest właśnie problem. Gdyby mi go tylko komputer wykrył to bym go sformatował i by było a tak nie
@jan-kowalskiaaaaa: jeśli podeone tym kablem do gniazdka sieciowego to tak, a wszystko to z tego linka próbowałem zrobić lecz jak mówię komputer nie widzi ipada. Oddałem go dziś do serwisu GSM, mówił że tam mi wgra softa. Może im się uda chociaż mówiłem że mi komp go w ogóle nie widzi