Wpis z mikrobloga

Od zeszłego poniedziałku czułem się trochę słabiej - nie przeszkadzało w funkcjonowaniu, ale codziennie odliczałem czas do 16 zeby iść na drzemkę, do tego uczucie ciężkiej głowy i kilka razy sraka. Wczoraj się okazało, ze jeden z domowników pozytyw, po świętach pewnie pójdę na test. Miał ktoś podobne objawy?
#koronawirus
  • 21
@DonCruzo: No w sumie ( ͡º ͜ʖ͡º) Objawy mało covidowe, ale mam nadzieje ze to to, bo jak już muszę gnić na chacie na kwarantannie to już wole to mieć za sobą i liczyć ze mnie nie #!$%@? z kapci za pare dni
@Fifarafaaa: U mnie pierwsze 3 dni jak mocna grypa. Ból mięśni i całej klatki piersiowej. Gripexy pomogły. W czwarty dzień uwaliło mi smak, ale czułem się jako tako. Test pozytywny, praca zdalna. I po tygodniu zmęczenie, sraczka i ból głowy. Ale zmęczenie takie że widelec był problem podnieść.
@cacum3: Jeżeli dobrze pamiętam to od pleców i potem już dookoła. Pierwszy był silny ból nóg i w drugi dzień te plecy. Myślałem że to zakwasy, bo robiłem dzień wcześniej 20 godzin u siebie na budowie.