Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Sprawdzałem swoją zdolność kredytową na rankomacie, zaznaczyłem opcję, że mieszkam u rodziców-zdolnosc kredytowa zero złotych

Zmieniłem tylko opcję na wynajmuje mieszkanie i 500 złotych za wynajem i cyk zdolność kredytowa na poziomie 74 tysiecy. Gdzie tu sens i logika xd

#kredyt #rankomat
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smacznyy: próbowałem już wziąć i nie mogę bo pracuję na umowie zlecenie dopiero dziesiaty miesiąc, a muszę minimum 12 miesięcy ¯\_(ツ)_/¯
W każdym razie jak będę próbował brać drugi raz to wezmę opcję, że wynajmuje mieszkanie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smacznyy: mam stała pracę ale po prostu jestem na umowie zlecenie. Robię na magazynie i pracuję pod agencją bo nie chce na razie opłacać zus itd.

Brygadziści i liderzy już mi proponowali przejście pod firme ale po co skoro teraz zarabiam więcej ¯\_(ツ)_/¯

W ogóle, znowu zaznaczyłem, że mieszkam u rodziców ale dałem zarobki na poziomie 25 tysięcy, zgadnij jaka jest zdolność xd

Beka z tego kalkulatora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smacznyy: znam paręnaście osób, które na umowie zlecenie lecą już ponad dwa lata i jest gitara

Magazyn z częściami samochodowymi więc zwolnienie mi nie grozi z powodu czy to covida czy innego kryzysu ¯\_(ツ)_/¯ mnie się podoba taki układ
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: No to jest tylko kalkulator, onanalizuje na podstawie samego wynagrodzenia. Analityk w banku sprawdza w pierwszej kolejnosci Twoje wpisy w KRS, BIG itd, Twoje zarobki netto, rodzaj umowy i okres zatrudnienia. Dopiero później wydaje decyzje. Najwiekszą szanse na kredyt mają osoby z umową o pracę, zatrudnionych na czas nieokreślony z zarobkami netto miesięcznie 6-8 tys PLN
wtedy moga zaproponowac nawet 50-100 tys PLN
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smacznyy: ja tam bym chciał marne 20k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zdam prawko to będę się kręcił w okół tematu kredytu samochodowego bo niby można łatwiej dostać.

A jak nie to czeka mnie gruz do 5k xd
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Jak mieszkasz u rodzicow to zbieraj najpierw kapitał i pomnazaj go a nie bierz kredytow, bo to glupota. Dogadaj sie ze staruszkami, ze bedziesz im sie dokladal do oplatow a reszte odkladaj, co do pomnazania to polecam zainteresiwac sie bukmacherka. Zaczac mozesz od 2 PLN a wygrac za glupie 2 PLN nawet 3 stowy to wszystko zalezy na kogo postawisz, bukmacherzy czesto dodaja promki wiec mozna przytuli troche polskich
  • Odpowiedz