Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Cóż, i tak zarobię więcej niż on :)

@Blaskun: No ja mam pomysł na mniej więcej jednorazowy zarobek, ale jakby dobrze poszło, to naprawdę fajną kaskę mógłbym z tego mieć. Kwestia tego, że to taki biznes w ciemno, może się okazać, że nawet koszt uruchomienia się nie zwróci :P
@anonim1133: Nie wiem, koszulki nie mogłem znaleźć już nigdzie w sprzedaży, zero informacji na jej temat (chciałem ją sobie kupić po prostu), poza tym biznesik pewnie byłby malutki, więc nie sądzę, żeby to było przeszkodą... Ale kradzież pewnie owszem.
@Luxik: A ja mam pomysł na cały biznes i stały zarobek tylko umiejętności brak. :]

@anonim1133: Akurat Ty byś się przydał, bo siedzisz w temacie, ale skąd mam wiedzieć, że mnie nie wykiwasz jak Stiw Dżobs, czy tam inny Bil Gejts. :P
@anonim1133: Wcale Cię nie stalkowałem. :P

No to pomysł mamy, umiejętności też lub mógłbyś się podszkolić... tylko gotówki na rozkręcenie biznesu brak. :]

Po drugo nie wiem czy by w Polsce zażarło i czy postawić na konkretny cel czy na wszystko po trochu. ;P
@anonim1133: Myślę, że jak bym się urodził w USiA, albo na zachodzie UE, to byłbym milionerem, a tak pewnie ktoś wpadnie na niego pierwszy i go zrealizuję. :D

szkoda, że nie mam bogatego członka rodziny. :]