Wpis z mikrobloga

#gopro #film #filmowanie #fotografia
Tak sobie myśle czy nie kupić sobie gopro albo insta360, głównie na weekendowe wypady, porobić zdjęcia nagrać filmy z ravów, bo komórką (mi9 to słabo wychodzi, szczegolnie w nocy)
Warto sie w takie cos bawic czy lepiej kupic lepsza komórkę? Tylko z drugiej strony kupować komórkę za ~4k i jak sie rozbije to troszke szkoda... a takie cos można miec za połowe ceny ~2k. No i kwestia czy jedynie na tym kiju to trzeba nowić czy można to trzymać normalnie w ręce?, jak z stabilnoscią podczas ruchu? Da rade do do kurtki jakoś przypiąć?
  • 13
  • Odpowiedz
@open-alpha: możesz trzymać w dłoni, ale na patyku wygodniej. Jeżeli chodzi o nagrywanie w nocy - ba - nawet wieczorem, to się gopro do tego nie nadaje w ogóle, śmiem podejrzewać, że telefon będzie lepszy.
  • Odpowiedz
@open-alpha problem z telefonem jest taki że nie masz osobnej pamięci i baterii (więc musisz wybierać czy chcesz apke czy wolne miejsce na filmy albo czy nagrac film czy mieć baterie na nawigację), nie zamontujesz tego sensownie (GoPro ma tysiące mocowań, insta360 też) no i sama kamerka mimo wszystko nagra ci lepiej niż telefon (no chyba z pominięciem flagowcow ale to nie anuluje poprzednich minusów) Koniec końców ja wolę mieć osobne urządzenie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open-alpha problem z telefonem jest taki że nie masz osobnej pamięci i baterii (więc musisz wybierać czy chcesz apke czy wolne miejsce na filmy albo czy nagrac film czy mieć baterie na nawigację), nie zamontujesz tego sensownie (GoPro ma tysiące mocowań, insta360 też) no i sama kamerka mimo wszystko nagra ci lepiej niż telefon (no chyba z pominięciem flagowcow ale to nie anuluje poprzednich minusów) Koniec końców ja wolę mieć osobne urządzenie
o.....a - > @open-alpha problem z telefonem jest taki że nie masz osobnej pamięci i b...

źródło: comment_1617546489g624DklVpz4vK99fGk8KMj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz