Wpis z mikrobloga

  • 6
@adekad jeżeli nie wychodziłeś z piwnicy przez ostatnie kilka tygodni to w skrócie tak - z powodu sukcesu programu szczepień w ciągu paru miesięcy wszystko ma wrócić do normy. Spotkania na wolnym powietrzu są dozwolone, za tydzień otwierają się sklepy. Ograniczenia w UK były oparte na badaniach a nie totolotku i dlatego nie walczono z ludźmi przebywającymi na świeżym powietrzu natomiast dbano o przestrzeganie reguł w zamkniętych pomieszczeniach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adekad: Przypominam że na zdjęciu znajdują się ludzie którzy zaraz po pracownikach NHS i opiekunów ludzi starszych są najczęściej testowana na Covid grupa społeczną więc nie widzę problemu ;)
  • Odpowiedz
@Pietal: niby tak:) wśród kilku tysiecy osób, które tam były widziałem maseczki u 3 z dalekiego wschodu.
@Pieron: wiem jak wyglądały parki wcześniej. Podobna ilość ale ludzie jakoś bardziej dystans do siebie trzymali. Teraz wszyscy już totalna wyjebka. Mam nadziję, że jak puby otworzą to nagle im się liczby nie zaczną niezgadzać i znow w lockdowny się bedziemy bawić. U mnie w pracy już ściągają dziadków, którzy byli
  • Odpowiedz