Wpis z mikrobloga

Zapisałem się online na test na covid. Od wczoraj brak kontaktu więc dzwonię na infolinię by mi podali numer skierowania, bo kwarantannę już dostałem, ale bez numeru skierowania nie będę miał darmowego testu. Start od 31 osób w kolejce. Zeszło do 1 osoby w kolejce po 51 minutach czekania na linii i nagle jeb „przepraszamy wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Prosimy zadzwonić w późniejszym terminie.” I rozłączyło. Państwo z dykty i kartonu. #koronawirus #zalesie
  • 9
@autobusokar zadzwoń do dowolnej przychodni i powiedz że masz objawy i chcesz się zapisać na test. Oni przekierują Cię do kogoś kto umówi Cię z lekarzem i lekarz da Ci numer skierowania. A z numerkiem możesz już wybierać które tam laboratorium testów sobie chcesz
@mattttx: Sprawdzałem, mam tylko tam info o kwarantannie
@Konkol: Nie dostałem żadnego smsa :( dzwoniłem do pobliskiego szpitala gdzie jest punkt szczepień i powiedzieli, że dzisiaj nie ma osoby która ma dostęp do systemu więc mi tego nie sprawdzi a jak przyjdę bez tego numeru to będzie normalnie płatne badanie
@Konkol: Szpitale wojewódzkie lub laboratoria ALAB. Wrocław here. Najbliżej mam na Kamienskiego i tam właśnie pobierają dzisiaj wymazy ale nikt mi nie sprawdzi numeru zlecenia na test..