Wpis z mikrobloga

Czy komuś z was udało się stworzyć własny serwer bez przekierowywania portów na routerze? Próbuję zagrać z kumplem, a niestety mam router z vectry i nie mam dostępu do przekierowywania portów. Próbowałem stworzyć wirtualną sieć lokalną przez hamachi, ale pod windowsem 10 z jakiegoś powodu to również nie działa.
Jakieś pomysły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#assettocorsa
  • 6
  • Odpowiedz
@Kpr19: niestety nie mogę zalogować się do routera a nawet jeśli jest to możliwe to mam mocno ograniczona możliwość konfiguracji. Szkoda, bo już się zastanawiam czy nie zrobić routera z telefonu komórkowego tylko jeszcze nie wiem jak z przekierowaniem portów na androidzie.
  • Odpowiedz
@Kpr19: chyba postawię inny komputer w innym mieszkaniu jako serwer gdzie mogę się dostać na router, szkoda, że prawdopodobnie nie ma normalnego rozwiązania...
  • Odpowiedz
@tom1988: Uruchamiasz free-tiera na amazonie i ogarniasz jak odpalić na tym serwer Assetto Corsa. Przypuszczam, że jest dedykowany launcher albo na wine da się serwer odpalić. Sam tak robię z serwerem do Assetto Corsa Competizione i działa niczym czyste złoto.
  • Odpowiedz