Wpis z mikrobloga

@Rafalski45: Moim zdaniem Hiltii i Dewalt cena nie idzie w parze z jakością, stosunkowo za drogie są. Milwaukee i Festoola nic nie mam. Optymalnym wyborem wydaje się Makita, Ryobi natomiast trochę tandetne się wydaje, choć cena przyzwoita. Na Hitachi nigdy nie narzekałem. Tyle że to moja subiektywna opinia, nie mam tych narzędzi nie wiadomo ile, pracowałem różnymi ale to pojedyncze sztuki przez moje ręce przechodziły.
  • Odpowiedz
@albertbranka: Hilti jest zajebiste, używałem, ale nie stać mnie, aby kompletować te narzędzia. Zresztą znajoma, przedstawicielka Hilti sama mówiła, żebym nie pchał się w taki sprzęt. Co do Milwaukee, zawsze myślałem, że to taki zajebisty sprzęt, dopóki nie musiałem szukać silnika do mojego uszkodzonego Ryobi. #!$%@? te same silniki, więc po co przepłacać za nazwę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do Milwaukee, zawsze myślałem, że to taki zajebisty sprzęt, dopóki nie musiałem szukać silnika do mojego uszkodzonego Ryobi


@Rafalski45: No tak mi gość w sklepie mówił, ale to też Japońskie? Bo Ryobi niby z Japonii firma, a myślałem że Milwakee Kanadyjska czy tam z US bo jest bardzo popularna tam (nie interesowałem się). Z reguły to nie ufam handlarzom, więc myślałem że tak tylko gada. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ryobi natomiast trochę tandetne się wydaje, choć cena przyzwoita


@albertbranka: cena Ryobi była dobra kilka lat temu. Obecnie lepiej "kilka" pln dopłacić do Makity. Bo dostajesz lepsze uszczelnienia i łatwiejszy dostęp do akcesoriów itp. I w przypadku aku masz tańsze zamienniki oraz system 18/36v na jednej baterii. Chociaż obecnie pod tym względem DeWalt lepiej wypada ze swoim 18/54V na jednej baterii.
  • Odpowiedz
@Rafalski45: nie jestem fanem Makity, zwłaszcza po tym co pokazali z systemem 40V.
Naprawdę mogli zrobić baterie 18/40V i byłby kosmos. Czyli nadal system 36V by śmigał na dwóch bateriach ale można by tymi samymi bateriami 18/40V zasilić system 80V (2*40V). To jest do zrobienia.
Tym samym jedna bateria obsługiwałaby: 18/36/40/80V
Albo bez systemu 40V, on został według mnie zrobiony tylko by zrobić nowe baterie na nowych ogniwach. Są spekulacje,
  • Odpowiedz
: niektórzy tu piszą, że DeWalt to górna półka,


@Rafalski45: mają dobry Marketing i ładne żółte narzędzia.

nawet cenowo identyko

a to taki sam średniak
  • Odpowiedz