Wpis z mikrobloga

Jakoś mam złe przeczucie co do przyszłych tygodni. Obostrzenia zaczną się luzować, ludzie będą wychodzić z domów, latać na wakacje i zamiast jarać się cyfrowym pieniądzem będą potrzebować gotówkę. Biorąc pod uwagę ath na eth i btc myślę, że to dobry moment na realizowanie zysków. Właśnie zamknąłem połowę pozycji, więc teraz spokojnie urośnie o 25% w dwa dni ( ͜͡ʖ ͡€)
#kryptowaluty
  • 10
Pocieszam się tylko tym, że jak jebnie to ino raz, bo takie skoki o ~20-30% z dnia na dzień na eth/btc to nie jest nic normalnego, a w nową cenę jeszcze nie wierzę xd
@psposki: Niby to żadna wartość statystyczna, ale jak widzę po sobie i znajomych to w 2020 odłożyliśmy po 3-4x więcej niż w 2019.

Jak się patrzy na to co się dzieje na giełdzie i co się dzieje w krypto to można się złapać za głowę. Akcje kupione w marcu/kwietniu 2020 zrobily mi po 70-100%. Tak sobie myślę czy to nie jest autoregulacja rynku, cały ten hajs zwyczajnie wyparuje i dzięki temu
@Stolbilardowy: tą dewizą żyję, co nie zmienia faktu, że dupsko trochę piecze xd

Na szczęście mam jeszcze trochę ukopanego urobku, ale przy jutrzejszej dostawie z kopalni chyba wymienię wszystko, bo nie wierzę, że ta cena długo się utrzyma
@Stolbilardowy: teoretycznie mogłem pod stop lossy grać i po prostu podnosić belkę, ale wcześniej się kilka razy przejechałem na nieoczekiwanych, małych zawachaniach i sobie odpuściłem. Tu miałem już sztywne limity założone (15%/20%) i poszło, żeby nie hodlować w nieskończoność. Niestety okazało się, że ETH miało na dzisiaj wykupiony bilet w kosmos.

Still thou, lepszy wróbel w garści niż dyplom wykopka. Z drugiej strony jak ostatnio wchodziłem na konto bankowe i zaproponowano