Wpis z mikrobloga

@orczysty:

A czym zawinił @4kroki ?
Może nie jestem w temacie ;]

A może celowo przerzucasz ,,winę" na obu - no bo wiadomo, wtedy rozproszona odpowiedzialność i inaczej to wygląda hyhy ;) Ale taki honorowy człowiek jak Ty - nie posunąłby się do takich tanich zagrywek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: gość zaczął rzucać mięsem i jak mu wypomniałem ze dał się strollowac to zaczął mnie obrażać i zablokował, każdego kto z nim polemizował niby to "zjechał intelektualnie", a tak naprawdę zablokował

Czy tak robi gość, który tak unosi się swoim i czyimś honorem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: nie pisze, że jest inaczej niż i druga osoba zawiniła i jest dzbanem, ale ten gość to taki sam dzban, tylko kreuje się na gościa z honorem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: jest chamem i nie zachował się wobec innych osób w porządku, ja mu tylko dałem znać że gość już zaczął go trollowac i że powinien się ogarnąć, zamiast zachowywać się jak furiat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: a ja wymagam kultury i jeżeli ktoś tyle mówi o honorze, to niech go ma

@4kroki zablokował @LonLon bo stwierdził że już nie chce flaszki od kogoś takiego, wszystko żeby nie mógł już pisać w temacie, w którym go obrażają, to udowadnia, że gość nie ma rigczu

Na końcu naszej dyskusji przyczepił się do części wiadomości i obraził, a potem tak samo zablokował, ten gość nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: więc śmieszy mnie że lata po wykopie i wypisuje o honorze, godności i szanowaniu siebie, jak ludzie jadą po tym bordo oszuście to wychodzi teraz jak to on jest nie wiadomo kim
  • Odpowiedz