Wpis z mikrobloga

Oni w ogole gasza swiatlo w belwederze??? Caly czas sie swieci czy dzien czy noc, wiadomo ze od brudu wszystko jest czarne ale w ogole okien juz nie odslaniaja, knur zyje jak kret w ciemnosci? Godzina 10, a nagranie jak z godziny 22, zero swiatla slonecznego, na starych nagraniach jeszcze docieralo do chatki drewnianej
#kononowicz
browarosss12 - Oni w ogole gasza swiatlo w belwederze??? Caly czas sie swieci czy dzi...

źródło: comment_1617357193rZiQFmbqPL7mcrSBKEuz4C.jpg

Pobierz
  • 16
@browarosss12: Widocznie muszą teraz zastawiać cały czas okiennice, ale tak, oni mają cały czas włączone światło bo knur boi się spać po ciemku (po śmierci jego matki i brata śpi zawsze przy zaświeconym), zwłaszcza jak major jest na tripie i jest sam w belwederze. Może boi się że "ktoś" zejdzie ze strychu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo oni używają jeszcze kuchenki gazowej i trochę innych przedmiotów co
@browarosss12: tak, przejeżdżam tamtędy raz na 2-3 tygodnie i od dobrych 2 miesięcy okiennice zamknięte cały czas. Struś patrzył czy widno na monitoringu. Tylko na jednym z ostatnich filmów była wzmianka, że w końcu słońce jest bo okiennice Konon pozwolił otworzyć.
@Teutonic_Reich: tak, raz nawet film o tym nagrał wymieniając mnie z imienia i nazwiska (komputerowcy, którzy tam byli powiedzieli mu kim jestem - to było w 2017 r.). Ale wtedy zatrzymałem się po drugiej stronie ulicy. Od tamtej pory nie zatrzymuję się. EDIT: sorry, raz machał na ulicy (dużo ludzi było), przytrzymałem się o uchyliłem szybę to mówił, żeby pojechać mu po mleko i napoje ale koniecznie NIgazowane :) W międzyczasie
@RudaBrona: Tylko że oni w ogóle nie płacą. Oni za belweder nie opłacają prawie nic, tylko czasami struś musi ze swojej kieszeni dać kilka tysięcy żeby im nie odcięli na amen wody/prądu, bo zadłużenie i nie płacą przez kilka miesięcy. Przecież kilka miesięcy temu ćpun dał z 2000 za sam prąd.