Wpis z mikrobloga

Mirasy, pacjent iPhone 11 Pro. Nie został zalany ani uszkodzony w widoczny sposób. Pojawił się problem tzw. ghost touch czyli samo się klika na ekranie... :)) Folie zdjąłem z ekranu, robiłem restarty, wgrywałem na nowo przed DFU soft przy pomocy pliku IPSW - generalnie cuda na kiju, no i nie pomogło. W związku z tym pewnie fizyczne uszkodzenie panelu/czegoś innego. Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły? :))

Zakupiony został na firmę w oleole w zeszłym roku jakoś na początku listopada chyba. No i teraz pytanie - gdzie najlepiej oddać na serwis? Rękojmia odpada bo wzięty na fakturę. Nie wiem do którego serwisu uderzać? #warszawa here jak coś

#apple #telefony #iphone #oleole #bojowkaapple #bojowkaios - wołam kogo się da
  • 21
@PiersiowkaPelnaZiol: @notedeagle: wymienili na drugi, z nowym numerem seryjnym. Ciężko powiedzieć czy nowy na refurb, miał folie jak nowy.

Pracownica w Cortland powiedziała mi żebym zadzwonił na infolinie i przepisał gwarancje, podobno jak to zrobię to będzie ona liczona od nowa? Jak wpisałem na stronie sprawdzania gwarancji apple ten nowy numer seryjny, to data zakończenia gwarancji zgadza się z datą zakończenia gwarancji dla starego telefonu, przy czym wpisując stary numer
@kuta_senator: Gwarancja tak czy inaczej jest liczona od nowa (12 miesięcy), tylko że idąc znów do serwisu musiałbyś też zabierać papier z wymiany, który dostałeś w Cortlandzie, a tak gdy zadzwonisz i zaktualizują datę w bazie nie musiałbyś nic nie sobą zabierać (no i w przypadku naprawy za granicą nie ma żadnego problemu bo mają dane w bazie). Tak samo przy sprzedaży ludzie lubią sprawdzać kupowany telefon na tej stronie Apple
@notedeagle: możliwe, że refurb i tyle, nie przeszkadza mi to :)) Telefon jest jak igła i działa wreszcie porządnie. Jest nowa bateria itd.

Zastanawiam się tylko który numer mam wybrać, chyba wsparcie techniczne czyli ten: 00800-4411875
Tylko za cholerę nie mogę zmusić komórki żeby tam zadzwoniła... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kojarzysz może jak należy ten numer wpisać aby się faktycznie na infolinie dodzwonić? Próbowałem bez 00 na